Dnešní téma se zalíbilo i čtenářce s nickem PBD. Mimo jiné v titulku uvádí, že plave dle sezóny. No, v příspěvku to tak nevypadá. S vodou si zažila svoje, naštěstí vše dopadlo dobře.

Dobrý den,
plavu ráda, plavu snad dobře a plavu dle sezóny:))

Já osobně teda plavky v zimě nevyndavám:) Nejsem zrovna typ, co se bali do 40 vrstev jen jak klesne teplota pod nulu,ale zas abych se v zimě otužovala plaváním v rybníku, to zas ne:)

Ale pravdou je,že jsem se v zimních měsících už jednou koupala..sice nedobrovolně a ne v plavkách,ale koupala:)

Bylo mi tak deset let,možná víc,byla už obleva a led na rybníku u krajů už nebyl, ale zato tam byla mrtvá ryba..A mě nenapadlo nic lepšího,než do ní dloubat klackemJ Rybka se nějak vzdalovala,já se natahovala a natahovala..až tam nakonec plavala nejen leklá ryba,ale i jáJ Měla sem na sobě oteplovačky,sněhule,bundu atd..Takže sem okamžitě vážila asi tak tunu a dodnes si pamatuju ten hroznej pocit paniky..Bylo to sice u babičky na navsi,ale nikde nikdo Nakonec sem se vydrápala jako horolezec a jako úchytky mi posloužily drny:)

Doma mě ani nevynadali,jak byly v šoku.Svlíkli mě,zabalily do deky,přirazily k radiatoru a pumpovaly do mě litry horkého čaje s medem. Jestli si dobře pamatuju,tak sem ani rýmu neměla:)

Další nedobrovolné koupání proběhlo na jedny velikonoce:) Byla jsem jak jinak než u babičky na vsi:) Honily jsme se kolem stejného rybníka..a byla jsme tam v zápalu boje tak nějak vhozena :))To mě bylo tak 16,17 a doma se mi táta smál a řekl mi,že si to nemám nechat líbit..Tak sem se převlékla do suchého a šla se mstítJ Msta se vydařila,ale koupala jsem se ješte jednou:)

No pak sem se ještě dvakrát koupala na čarodějnice..poprvé proběhl nějaký ten panáček a já se nechala vyhecovat a dala sem to:) Jiný rok šlo o sázku..Nebyla sem ani na jedny čarodky v plavkách, proč taky.)Ale zato sem měla po ruce tkz. „tekutý svetr“:))

A jestli se za svou postavu v plavkách stydím? noo..žadná modelka nejsem..ale jsem jaká jsem:) Komu se to nelíbí, koukat na mě nemusí:) A nikdy mě ještě na pláži nezatlačovali členové Greenpeace do vody v domnění, že jsem vyvrhnutá chuděrka velryba;):) takže to se mnou tragický není:)))

A já se budu loučit a musím Vám poděkovat:) Díky Vašemu tématu mi vyskočila spousta veskrze příjemných vzpomínek:)

Přeju všem hezký den a málo blbů v zorném poli¨)

PBD

pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

______________________

Řeknu Vám, jste jako kočka, co má sedm životů. (nebo devět? Teď nevím…) Co všechno jste zažila, to je neuvěřitelné :)
Děkuji, že jste se s námi podělila o své „plavecké zážitky“ a přeji pěkný zbytek dne.
Saša

Téma dnešního dne: Plavky v zimě

 • Máte celkově ráda plavání?
 • Myslíte, že tento sport patří jenom k letnímu období?  
 • Je ve vašem městě krytý bazén?
 • Chodíte tam plavat?
 • Máte doma krytý bazén? Nebo chtěla byste?
 • Líbí se vám aquaparky, nebo dáváte přednost klasickým krytým bazénům?
 • Jaké jsou vaše zkušenosti s plavání v krytém bazénu (ať už dobré, nebo špatné)
 • Považujete plavání za zdravý sport?
 • Kdy jste se poprvé naučila plavat?
 • Stydíte se za svou postavu v plavkách?
 • Otužujete se v zimě?

Vše o plavání piště na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu odvážnou plavkyni odměním krásnou šperkovnicí.

zavrena

otevrena

Reklama