Jak to má s oslavami svatého Valentýna zamilovaná a šťastná čtenářka s nickem PBD, to už se dozvíte, když kliknete na její příspěvek.

Dobrý den,
Jestli uznávám a slavím svátek sv.Valentýna?

Valentýna zavedl jeden obchodník v roce 1907 aby se mu zvedly tržby a zadařilo se…A po xy letech,po pádu komunismu se tento svátek i k nám. Nevím, jestli by se to nemělo spíš jmenovat svátek obchodníků,ale to by asi zrovna nebyl ten správný marketingový tah..-njn,zrovna dnes jsem o tom četla, jinak bych to nevěděla:)

Jestli tento svátek uznávám? Vlastně ano.. ale nejen ten 14.únor..Hezký večer,dárek pro milovaného,vyznání –to přece není potřeba „schovávat“ jen pro ten jeden den v roce a stejně tak pusinka pod rozkvetlým stromem nemusí být jen na prvního máje..

Baví mě svátek zamilovaných,ale vcelku se mi hnusí ten tlak z výloh, z ukecaného nábytku..miliony reklam na internetu, spoustu emailů o tom, co by jsem měly druhé polovičce koupit a že je to zrovna teď v akci a já nevím co..

A nejen že je to otravné, ale věřím, že pro lidičky, co na toho pravého/tu pravou ještě čekají, to asi není úplně příjemné-možná to tak vůbec není,beru to na základě vlastní zkušenosti. Teda ne že bych se na Valentýna, když jsem byla „singl“ sbalila ,šla do lesa z provazem nebo tak něco –ale víc jsem si uvědomovala, že jsem sama a že i kdybych tu přeslazenou, do červena zbarvenou, přeloženou čtvrtku s vyznáním za nemalý peníz koupila-tak že ji stejně nemám komu dát…

Každý rok si s partnerem dáváme důrazně najevo, jak na Valentýna kašlem, a každý rok tomu tak není, protože to jednomu prostě nedá (samé plus pro obchodníky:)..Oba máme přichystané překvapení pro Toho druhého, a to nejen ta věcná, ale i ta dobrá do bříška a i ta, která nezveřejním, protože není po 22.hodině. No,i kdyby bylo, tak to neudělám:)

A Valentýn je vlastně i takové naše výročí životního mezníku,dalo by se říct.. Protože právě na Valentýna jsem si řekli, že těch 100 km co nás dělí je moc a společné víkendy málo,a tak začalo naše společné doma:)

Cože to bylo posledního v zadání ..Aha, jak že jsem na tom s tou zamilovaností –teda ta redakce je ale zvědavá:)

Samozřejmě že se ráda pochlubím tím, že jsem zamilovaná  a šťastná..že mě samotnou překvapuje, jak se ta zamilovanost stupňuje, jak láska sílí a sílí.. Bude to tím, že mám prostě úžasného chlapa:)

PBD

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

___________________

Ať vám ta láska vydrží oboustranně po celý život. A ať už Valentýna slavíte nebo ne, stejně je zajímavé, že jste si v den jeho svátku řekli, že budete spolu. Že by nad vámi opravdu držel ten svatý ochrannou ruku?
Pěkný den a děkuji, že jste napsala
Saša

Téma dnešního dne: Slavíte svátek svatého Valentýna, nebo upřednostňujete 1. máj ?

Stejnou otázku jsem položila i známým osobnostem, jsem zvědavá, jaké bude společně s nimi výsledné skóre.

  • Uznáváte a slavíte svátek svatého Valentýna?
  • Co se vám na něm líbí, a co vám na něm naopak vadí?
  • Nebo upřednostňujete výše zmíněný 1. máj?
  • A jak to máte vůbec se zamilovaností? :)

Těším se na vaše příspěvky

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Partnerem dnešního tématu je firma Albi cz

albi

www.albi.cz Zde najdete inspiraci pro valentýnské dárky

 

 

Reklama