Krásně zamilovaná PBD by bez svého partnera na dovolenou nejela. Moc by jí chyběl, a tak o sólo dovolené ani neuvažuje. Více se dozvíte v prvním tematickém příspěvku.

Dobrý den,na sólo dovolenou bych nejela.My jezdíme bud sami,nebo ve čtyřech se sestrou a jejím partnetrem a nebo s bandou lidiček.Nedovedu a ani nechci si představovat,že bych někam vyrazila bez něj.Jsem sice na stejné vlně a s výběrem dovolené či cíle výletu nemám problém,vždy se shodneme. Ale i kdyby ne..tak se prostě najde kompromis,jednou víc ustoupí jeden,podruhé druhý ...

Když jsem byla naposledy u našich sama na dva dny,je to už tak dva roky na zpět,tak mi Mazlí strašně chyběl.Potřebovala jsem si tenkrát něco zařídit a on si dovolenou vzít nemohl.Neuměla jsem bez něj ani usnout,prostě mi v posteli chyběl.A nemám na mysli nějaké mazlení či jiné hrátky.Prostě ta pusa na dobrou noc a to,že je vedle mě-to mi moc chybělo a pokud to nebude vyloženě nutné,tak nemám potřebu spát bez něj.

Někomu sólo dovolené vyhovují,každý jsme jiný ...ale mě ta představa neláká,spíš by to byl pro mě trest.Kdo ví,třeba budu za dvacet let mluvit jinak,ale upřímně o tom pochybuju.

Odpočinout si od partnera? Kdybych měla tu potřebu,tak bych se musela asi vážně zamyslet nad tím,proč s ním tedy jsem.

I když jsem od sebe z důvodu práce(8-9 hodin),tak není hodina,abychom spolu nekomunikovali skrze email či telefon...Náš vztah se nedá počítat na desítky let,jsme spolu od ledna 2009 a od února 09 spolu bydlíme.A pořád jsem do něj víc a víc zamilovaná a náš vztah není o šedi a stereotypu...Teda trochu jo,ale tomu se zabránit nedá..Teda dokud nevyhraju někde ty miliony:)

Žít bych bez Mazlího dovedla,ale nechci bez něj žít!

PBD

pozn.red.: text nebyl redakčně upraven

_________________________

Milá čtenářko, děkuji za Váš příspěvek a ať vám společné dovolené vydrží co nejdéle. A pokud se přece jen někdy za pár let rozhodnete jet sólo, ať se máte zase ke komu vrátit :)
Pěkné léto
Saša

Téma dnešního dne 16. 7. 2012 zní: Sólo dovolená

  • Jezdíte na společné dovolené nebo je dělíte podle svých zájmů a zálib?  
  • A byla jste vůbec někdy na dovolené bez partnera? (přítele, manžela)
  • Pokud ano, stýskalo se vám? Nebo jste si na něho ani nevzpomněla?
  • Přišel s návrhem sólo dovolené partner nebo vy?
  • Jste vůči sobě ohledně dovolených tolerantní?
  • Věříte si?
  • Kde nejdále a na jak dlouho jste byla sama?
  • Je dobré si od sebe čas od času odpočinout?
  • Souvisí to také s délkou vztahu?
  • Co si prostě myslíte o sólo dovolených?

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme pěkným dárkem: novou sadou luxusních sprchových gelů Aroma Ritual firmy Dermacol

darek

Reklama