Jak už sám název napovídá, čtenářka s nickem PBD by se chtěla podívat do Nepálu. Co ji na tomto místě tak fascinuje, to si už přečtěte v prvním tematickém příspěvku.

Dobrý den,
Těžko vybírat jen jedno či dvě místa na naší planetě,kam bych se chtěla podívat...Je přece tolik míst které stojí za návštěvu...
Kdybych byla miliardářem, tak rok,dva, tři strávím na cestách po planetě Zemi.. Nejsem miliardář, tak zpátky do reality...

Přemýšlela jsem nad tím, které je to mé vysněné místo.. Ale nakonec dala jsem na první věc,která mi prolétla hlavou po přečtení tématu.
A kdo je tedy mým favoritem? Chtěla bych se podívat do Nepálu.
A proč? Co mě na Nepálu tak fascinuje..?
Na tuto otázku vlastně nedovedu odpovědět. Je to něco jako vnitřní touha, něco neuchopitelného a nepopsatelného.. I když je čeština velmi květnatý jazyk, opravdu nedovedu najít ta správná slova... Nevím,co mě tam tak táhne. Kdo ví, třeba jsem tam žila v minulém životě, třeba je to jen chuť poznání jiné světa..
Bylo by fajn, kdybych na tyhle otázky našla jednou odpověď-batůžek si sice nebalím, ale co není dnes,může být zítra, pozítří, za rok, za pět..
Sny jsou přece od toho aby se plnily:)
Sen o Nepálu ale není zrovna ten, který je na mé stupnici snů na předních místech. Teď je čas na plnění jiných snů..

A Nepál? Až čas ukáže, jestli do bude nesplněný sen do konce mých dnů a nebo se časem promění ve vzpomínku na úžasný dech beroucí kousíček naší planety..

PBD

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________________

Opravdu upřímně Vám přeji, abyste se do Nepálu někdy podívala, protože i já věřím, že určitá místa na naší planetě nás nepřitahují „jen tak“, bez příčiny.
Děkuji, že jste napsala a „zatím“ si zapněte alespoň cestopis v televizi :))
Pěkný den
Saša

Téma dnešního dne: Místo, kam bych se chtěla podívat

  • Pište prosím nanejvýš jedno, dvě místa – opravdu ty nej…
  • A proč právě tam, co vás na tom místě fascinuje?
  • A pokud jste na nějakém svém vysněném místě už byly, pošlete i fotografii (jednu, dvě)

pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme dárkem - také vonícím dálkami. :)

dd

Reklama