přezouvání v práci nechává volný průběh naše čtenářka s nickem PBD. Jednou je bosa, podruhé třeba jen v ponožkách nebo v pantoflích, někdy je ve sportovním, jindy za dámu. Jakou profesi vykonává, se mi nepodařilo vystopovat, ale nejspíš to vypadá na práci u stolu.

Dobrý den,

Uvažovala jsem zda vůbec k tomuto tématu psát, protože mám dojem, že asi není v mých silách nějak plnohodnotně sesmolit alespoň příspěvek, který bude mít optimální délku. Ale nakonec jsem si řekla, že se o to pokusím…

 Takže jak to je u mě s tím přezouváním/nepřezouváním ? Při práci chodím bosky, v ponožkách či v pantoflích-chtěla jsem napsat, že se to odvíjí od počasí venku, ale vzápětí jsem si uvědomila, že by to byla lež. Počasí na to vliv nemá, šéfuje tomu prostě a jednoduše to, co se mi zrovna chce. Venku samozřejmě bosá neběhám, mám boty, od pantoflí  přes tenisky až po kozačky –a na to má vliv nejen počasí, ale i má aktuální nálada. Někdy to pojmu více sportovně, jindy běžně a někdy jsem i za dámu – a dle toho si samozřejmě vybírám i obutí.

Určitě bych ale v jednom obutí nevydržela celý den, a je jedno jestli jde o tenisky či například kozačky. Přece jenom  nohy mám jen jedny a tak bych si je měla trochu předcházet a dopřávat jim (pokud možno) pohodlnou a kvalitní obuv, či prostě žádnou, když je možnost a chuť..Ale nemyslete si, že je to se mnou jak ve Slunce, seno… „táto, ty ses zul“ :):) Protože já se zouvám jenom doma, či doma u rodičů..jinde se přezouvám, když už probíhá výměna obuvi:)

A nejen že bych se někde pod stolem nezouvala, ale kdyby se tak stalo, tak si myslím, že by mě okolí nevyčuchalo

Nemyslím si to, já doufám :)  Nožkám dopřávám péči, abych předešla tomu, že se zuji a  i na druhé straně města začnou pod tíhou odéru lidé omdlévat:):)

 Krásný den pro všechny:)

 S pozdravem

 PBD

Milá PBD, pochopila jsem správně, že pracujete v kanceláři? V každém případě máte v obouvání hodně velkou volnost

Text nebyl redakčně upraven

  • Přezouváte se v práci, milé ženy-in?
  • Dobrovolně, nebo z povinnosti?
  • Jakou obuv v práci nosíte? Je nějaká speciální, „bezpečnostní“, nebo má spíš splňovat nějaká esteticá kritéria?
  • Chodíte v práci v bačkůrkách?
  • Kdy vás napadlo se přezouvat?
  • Přezouváte se jen v zimě, nebo i v létě?

Napište nám na dnešní zvídavé téma na: redakce@zena-in.cz

Reklama