Nejpopulárnější česká boubelka, spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská (53), si potrpí na různé originální módní doplňky. „Jsem ujetá na zajímavé šátečky, pokrývky hlavy, korále i prstýnky, ale především kabelky,“ jmenuje své lásky.

 

Halina má prý kabelek doma opravdu hodně, nejméně třicet, ale možná i víc. Nikdy je nepočítala, a ani by je všechny najednou doma nenašla, protože jsou prý rozesety po bytě v různých skrýších.


Kabelky má Halina roztodivných barev i tvarů. Když jí prostě nějaká padne v obchodě do oka, musí ji mít, a nad cenou moc nepřemýšlí. A kolik by byla schopna za kabelku dát? „To přesně nevím, ale čtyřicet tisíc asi ne, to by mi přece jen přišlo moc," přemýšlí. „I když dva tisíce euro, to asi jó... Já mám trošku problém, protože v českých penězích na mě působí taková částka značně depresivně, ale když vidím cenu v eurech, tak se mi to nějak nepřijde. A spočítám si to, až když už je pozdě...“

 

Nejlepší jsou dárky

Ne vždy se Halině nákupy vydaří. Občas sáhne i vedle. „Mám jednu takovou strašně drahou značkovou kabelku, ale nesnáším ji. Navíc ještě jsem si jí pořídila v Paříži po slevě jako výhodnou koupi. Je kožená, má těžké zipy a vůbec, všechno špatně. Ale zase alespoň vydrží," snaží se najít nějaký klad moderátorka.

Jedna z nejoblíbenějších kabelek pro ni byla vytvořena na zakázku ze dvou malých klasických černých gramodesek. „Je to dárek od mého producenta, který má skvělý smysl pro humor, ty desky jsou skutečně funkční. Zatím jsem je ale nevyzkoušela," pochlubila se Pawlovská.

Reklama