Kelly Osbourne
Zpěvačka Kelly Osbourne už měla na hlavě ledasco. K opravdovým podivnostem patřil účes z roku 2017, který vypadal, jako kdyby jí na hlavě sedělo nějaké zvířátko s ocáskem.

cl.jpg
Foto: Profimedia

Donald Trump
Přehazovačka bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa je častým terčem mnoha vtipů. Chápeme, že když muži řídnou vlasy, je to velká rána pro jeho ego, ale někdy je lepší jít do hola, než si vlasy na sílu aranžovat. Navíc potom stačí jen slabý poryv větru a úsilí je zmařeno.

profimedia-0233559609.jpg
Foto: Profimedia

Miley Cyrus
Zpěvačka Miley Cyrus je velmi extravagantní v oblékání i v účesech. Nějakou dobu už má na hlavě starší typ účesu v podobě mulletu. Říká se mu také vpředu byznys, vzadu párty. Zpěvačka se ovšem o jeho údržbu příliš nestará, a tak to vypadá, že má na hlavě spíš vrabčí hnízdo.

profimedia-0608649172.jpg
Foto: Profimedia

Shia Labeouf
Dalším mužem, který to úplně nevychytal, je americký herec Shia Labeouf. V roce 2015 nosil krátký sestřih, ale část vlasů vzadu na hlavě si nechal delší. Splétal je potom do maličkého copánku, což rozhodně nevypadalo stylově, ale spíš komicky.

profimedia-0220985944.jpg
Foto: Profimedia

Robert Pattinson
S pochopením se nesetkal ani vlasový styling herce známého z upíří ságy Twilight. Dřív se takto podobně stříhaly menší děti a účesu se říkalo na hříbeček či na mnicha. Aby divný dojem ještě umocnil, nechal si Pattinson v týle tenký vlasový proužek.

profimedia-0210852374.jpg
Foto: Profimedia

Jennifer Aniston
Účes herečky Jennifer Aniston nás zavál do dávné minulosti, konkrétně do roku 1999, kdy ještě tvořila pár s hercem Bradem Pittem. Na slavnostní udílení cen Emmy si herečka nechala na hlavě udělat podivné spletence připomínající zacuchané dredy.

profimedia-0068801867.jpg
Foto: Profimedia

Rihanna
V dredech dorazila i zpěvačka Rihanna na své vystoupení v rámci soutěže American Idol v roce 2012. Jenže černé zámotky připomínaly spíš nožičky pěkně vypasené tarantule. Takže nic pro arachnofobiky.

profimedia-0285909859.jpg
Foto: Profimedia

Kesha
Když odhlédneme od podivné úpravy obočí, kterou zpěvačka Kesha zvolila v roce 2010 na udílení American Music Awards, zarážející byl i její účes. Číro připomínalo neučesanou chemlonovou kouli a při rozčesávání chuchvalce, který měla zpěvačka místo vlasů, musela uronit nejednu slzu bolesti.

profimedia-0087732209.jpg
Foto: Profimedia

Brooke Shields
Herečka Brooke Shields se v roce 2019 objevila na udílení cen CFDA v retro looku. Kudrlinky mohly být fajn, kdyby zpěvačka neměla sčesané vlasy do trojúhelníku.

profimedia-0442808500.jpg
Foto: Profimedia

Reklama