Krásné ráno všem zasněným ženám-in,

těch zemí a míst, která bych chtěla poznat je tolik a tolik… V první řadě bych chtěla poznat ještě pár koutů naší krásné vlasti, kam jsme se zatím nestihli podívat. Taky bych moc chtěla jet do rumunských hor. A strašně toužím jet na Ukrajinu, byli jsme tam již 2x, ale chci se tam vrátit znovu a na druhý pokus projít hřeben Hoverla-Pop Ivan. A do Slovinska na Triglav. Ale vzhledem k mému rostoucímu bříšku si na hřebenovky opravdu budu muset nechat zajít chuť.

A potom toužím po Austrálii a Zélandu. Hmmm, trochu neskromné přání, že? Na druhou stranu, my jsme s mužem takoví blázni, že se jednou sebereme a odletíme tam :-) Jako jsme to již několikrát udělali :-)

A místa, která mě moc nelákají? Asi černá Afrika, po té moc netoužím… Manžel strávil ve střední Africe několik týdnů a fotky má sice úžasné, ale tohle asi není nic pro mě. A pak něco hodně zasněženého a ledového. Při slově Antarktida mi začne být okamžitě zima a brrrrr, prostě mám raději teplo :-)

Není totiž nic krásnějšího, než zabodnout prst do mapy, koupit si průvodce, letenku a vyrazit do neznáma! Takže směle do toho!!!!

Paviocko

Text nebyl redakcí upraven.

A když se zabodne někde uprostřed Atlantiku, stačí si vybrat tu správnou leteckou společnost. :-)

Kam byste se chtěla podívat? Pište na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama