Na večírku v párty stanu Jameson se objevila řada známých osobností českého showbyznysu.

Herec Pavel Liška se ukázal na karlovarském festivalu se svou novou láskou.

var

Sympatický pár se na večírku skvěle bavil ve společnosti krásné herečky Jitky Schneiderové a charismatického Tomáše Hanáka, který zavítal mezi hosty.

var

Královnou večírku byla půvabná topmodelka Simona Krainová, které by i bohyně mohly závidět. Simona dorazila společně se svým manželem Karlem Vágnerem a doslova ozářila večírek svou hvězdnou aurou.

„Jsem nadšená. Je to tu skvělý.“ Simona Krainová hýřila úsměvy a dobrou náladou. „Ve Varech jsem po několikáté a skvěle si to užívám.“

var

Na večírek v Jameson stanu zavítala také mladá talentovaná herečka Terezka Voříšková s přáteli a držitelka filmové ceny Český lev herečka Gabriela Míčová se svým manželem. Jameson Festival Lounge patří k oblíbeným místům festivalu, kde zažijete osvěžující drinky z lahodné irské whiskey a můžete tančit až do ranních hodin pod taktovkou známých Djs.

var

Stylový večírek ve znamení irské whiskey si nenechal ujít ani další hvězdný pár českého nebe, herec Jan Révai se svou partnerkou Zuzanou Šulajovou, která je v šestém měsíci těhotenství. Večer si užívala a popíjela minerálku. Se svým přítelem Révaiem již mají dvouletého syna Jakuba. Mezi dalšími návštěvníky Jameson stanu se objevil také známý sportovec Roman Šebrle.

varvar

(red)

Reklama