5f58b5da9f3c7obrazek.png
Fotokredit: archiv Pavla Callty

Pavle, jak Tě tato píseň napadla? 

Bylo to tak, že jsem přijel unavený ve 3 ráno z koncertu, dal jsem si sprchu a než jsem šel spát, vzal jsem si do ruky kytaru a za 2 hodiny vznikla tahle písnička. Múzy mi nedají spát, ale jsem za ně rád.

Námět jsi psal taky sám? 
Námět jsem napsal podobným způsobem kolem 2 ráno před pár měsíci, ale den před natáčením jsem se rozhodl natočit to na song „Jiná“. Původně to mělo být na jiný singl, ale jsem v tomhle dost impulsivní, když napíšu něco nového. Inspiroval mě Quentin Tarantino, jehož filmy doslova miluju a chtěl jsem trochu zaexperimentovat.

Herecké obsazení jsi vybíral Ty nebo režisér? 
Natáčel to Honza Strach a obsazení vybíráme spolu, nicméně se Zuzkou jsem se znal už déle a do tohoto námětu se mi moc hodila s svou roli zvládla krásně. Záporáka našel Honza a ten se, myslím, taky dost povedl.
5f58b5efd839bobrazek.png
Fotokredit: archiv Pavla Callty

Víme, že v klipu vám to dříve zajiskřilo se Sabinou Rojkovou. Jak to bylo v tomto klipu? A co Vaše bývalá přítelkyně Sabina? 
Žádné takové jiskření se při natáčení nekonalo a se Zuzkou jsme kamarádi. Se Sabinou jsme také v přátelském módu, takže všechno v pořádku.

Co plánuješ do budoucna? 
V říjnu plánuji vydat nové album souběžně s novým singlem a videoklipem. Třetí deska se nejspíš bude jmenovat „Jiná“ a také je v plánu zimní / jarní „Jiná tour“, kam srdečně zvu každého, kdo má rád mou hudbu. 

Podívejte se na videoklip

Reklama