O2

Internet, televize a telefon jsou pro nás dnes již nepostradatelné věci. Staly se běžnou součástí života a jen těžko si dokážeme představit, že bychom nebyli snadno a prakticky každý den ve spojení se svými blízkými a světem. Jak ale ošetřit výši nákladů za jejich používání?

Co nechcete, platit nemusíte

Při výběru konkrétní služby je potřeba vždy pečlivě zvážit, jak moc ji budete využívat, a podle toho pak vybrat její konkrétní parametry. Trávíte-li například větší část volného času raději surfováním na síti než sledováním televizní obrazovky, dáte jistě přednost rychlejšímu internetu před možností výběru z několika desítek televizních kanálů. Dalším důležitým faktorem, na který je dobré se zaměřit, je výběr pouze těch služeb, které opravdu chcete využívat. A tady může nastat problém – abyste totiž mohli mít jednu službu, platíte leckdy i za něco, o co vlastně vůbec nestojíte. Tak to bylo například právě v případě placení poplatku za pevnou linku u internetu nebo digitální televize. Až doposud. S novým konceptem nabízení služeb od O2 už nebudete vázáni jednotlivými předdefinovanými balíčky, sami si vyberete jen to, co opravdu potřebujete.

Jak to funguje

Základ tvoří vysokorychlostní internet, digitální televize po pevné lince a volání z domova. Ke každé z těchto služeb si můžete vybrat jeden z bezplatných bonusů a navíc máte možnost přidat si další služby za zvýhodněné ceny. Například k Internetu ADSL s rychlostí 8Mb/s získáte zdarma 11 televizních kanálů O2 TV, včetně všech vymožeností, jako jsou TV Archiv a Videopůjčovna. Pokud o televizní kanály nestojíte, můžete zvolit bonus v podobě neomezeného volání mezi dvěma O2 mobilními čísly. Dále si můžete přidat třeba volání z domova, které vás k internetu vyjde na 120 Kč namísto 520 Kč u samostatné služby. Chcete surfovat i tam, kde nemáte pevné připojení? Pak si za pouhých 150 Kč měsíčně dokupte Mobilní internet.

Jen internet

Jaká je tedy nyní úspora, pokud chcete jen internet a nepoužíváte pevnou linku? Měsíčně ušetříte 81 Kč, navíc dostanete základní verzi O2 TV nebo volání v rámci dvou čísel zdarma. Pokud již máte mobil u O2 a využíváte jeden z tarifů NEON, získáte další slevu 100 Kč. Celkem tedy můžete ušetřit 181 Kč měsíčně (pro zajímavost, ročně jde o částku 2 172 Kč).

Jen digitální televize

Kdo chtěl dosud využívat digitální televizi a o pevnou linku ani Internet ADSL zájem neměl, byl značně znevýhodněn. Musel zaplatit nejen za O2 TV Zábava, ale také za pevnou linku. Celkem tedy 904 Kč měsíčně. Nově zaplatíte za měsíc 650 Kč a nic navíc. Ušetříte tedy pěkných 254 Kč. S tarifem NEON pak ještě o stokorunu více (roční úspora je 4 248 Kč). I zde pak získáváte jeden ze dvou bonusů jako u Internetu ADSL.

Podívejte se na www.cz.o2.com a plaťte jen za služby, které skutečně používáte.