Připravované koncerty podzimního turné Mira Žbirky ROAD TO ABBEY ROAD slibují hvězdnou sestavu. Kromě již anoncované Mariky Gombitové, můžeme nyní potvrdit bubeníka Blaira Cunninghama, známého také díky spolupráci s Paulem McCartneym.  

miro žbirka

Další legenda přibyla na seznam hostů unikátní podzimní série koncertů Mira Žbirky ROAD TO ABBEY ROAD 2016. Můžete se tak těšit nejen na Mariku Gombitovou, ale nyní nově i na Blaira Cunninghama, který odehraje za bicími všechny koncerty turné.

Miro Žbirka se s bubeníkem světového renomé seznámil během nahrávání v londýnském studiu Abbey Road. Cunningham hostuje na historicky druhé skladbě, která zde vznikla, Love Shines (a to i v klipu ZDE).

Blair Cunninghem je významná osobnost světové populární hudby. Málokdo se může pochlubit spoluprací s tolika hudebníky a formacemi jako právě on. Zde je stručný výčet těch nejznámějších: Paul Mc Cartney, The Pretenders, Mick Jagger, Tina Turner, Roxy Music, Sade, Alison Moyet, Ray Davis a spousty dalších. 

Jak doprovází Paula McCartneyho, můžete vidět ZDE, jeho umění za bicími pak obdivovat třeba ZDE

Miro Žbirka nově potvrzeného hosta komentuje slovy: „Já už se tak těším! Vážně. Jsem opravdu velmi rád, že se podařilo získat tak velmi pracovně vytíženého bubeníka Blaira. Měl už jsem tu čest s ním být ve studiu, když jsme nahrávali, být s ním na jednom podiu bude skutečný zážitek. Věřím, že ne jenom pro mne, ale pro všechny přítomné.“

abbey road

S koupí nejlepších vstupenek na koncerty ROAD TO ABBEY ROAD je i možnost do vyčerpání zásob získat exkluzivní dárek album MIRO. Informace hledejte na:

Předprodej vstupenek je plném proudu:

16. 9. 2016          Praha, Tipsport Arena, vstupenky lze koupit ZDE  

18. 9. 2016          Ostrava, Ostrava Aréna, vstupenky lze koupit ZDE

Reklama