Od úterý do neděle můžete vyhrát balíček „Svátečních dobrot Rio Mare, TUC a Rotkäppchen“. Pokud budete „hledat“ všechny dny, zúčastníte se slosování 6 láhví Rotkäppchen Demi Sec!

A co musíte pro výhru udělat?

Buďte s Žena-in od úterý 25.12. až do neděle 30.12. 2018, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem v deseti článcích magazínu, které vyšly od 5.12.2018, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

5c1cd1e07ce13obrazek.jpg

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 10. Pokud jich sesbíráte 10, jste ve skupině, ze které vybereme každý následující den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od úterý do neděle. POZOR! Sobota a neděle (víkend) je tentokrát každý samostatný den. Pokud chcete hrát o Rotkäppchen Demi Sec, musíte splnit úkoly i oba víkendové dny.

Pokud se zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny (úterý, středu, čtvrtek, pátek, sobotu a neděli) budete ve slosování o Rotkäppchen Demi Sec.

V balíčku se můžete těšit na:

  • Úterý: Rio Mare a TUCky v hodnotě 600 Kč!
  • Středa: Rio Mare a TUCky v hodnotě 600 Kč!
  • Čtvrtek: Rio Mare a TUCky v hodnotě 600 Kč!
  • Pátek: Rio Mare a TUCky v hodnotě 600 Kč!
  • Sobota: Rio Mare a TUCky v hodnotě 600 Kč!
  • Neděle: Rio Mare a TUCky v hodnotě 600 Kč!

Zvláštní cena za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže): Rotkäppchen Demi Sec

Jaké jsou dárky, které můžete vyhrát?

Rio Mare Filety z makrely pro zdravý životní styl

Rio Mare uvádí na český trh konzervované celé filety makrely, jejíž maso patří mezi nejchutnější a nejvýživnější. Nové filety makrely můžete ochutnat ve dvou variantách – Rio Mare Filety z makrely v tomatové omáčce a pro příznivce výraznější chuti ostřejší variantu Rio Mare Filety z makrely Messicana s pikantní tomatovou omáčkou.

obrazek.png

Rio Mare Filety z makrely nabízí maso prvotřídní kvality. Milovníci lahodné chuti ocení Rio Mare Filety z makrely v tomatové omáčce. Naopak zastánci ostřejších a plnějších chutí dají přednost variantě Rio Mare Filety z makrely v pikantní tomatové omáčce s červenými fazolemi a kukuřicí.

Konzervy Rio Mare Filety z makrely v tomatové nebo v pikantní tomatové omáčce mají jednoduché otevírání. Praktické balení je ideální také do batůžku na cesty. Lahodné Rio Mare Filety z makrely jsou vynikající na přírodní způsob s čerstvým pečivem.

Rotkäppchen Demi Sec

5c1cb664cd003obrazek.png

Polosuchý sekt Rotkäppchen Demi Sec je nejpopulárnějším produktem z řady Rotkäppchen. Zejména díky svému vyrovnanému charakteru a příjemnému buketu. Rotkäppchen Demi Sec je vyváženou kombinací (= cuvée) bílých odrůd z nejkvalitnějších evropských vinic. Elegantní ovocné tóny podtržené intenzivním perlením tvoří noblesní a vzrušující chuťový zážitek, který si rozhodně budete chtít zopakovat.

Krekry TUC

5c1cb6a4b65a4obrazek.png

Vychutnejte si unikátní jemnou chuť a křehkost slaných pečených krekrů TUC se můžete podělit s rodinnou či přáteli, kdykoliv se dostaví chuť na něco dobrého a křupavého. Prožijte šťastné, neTUCtové Vánoce a Nový rok ve společnosti TUCek!