Ahojte,
tak já se tedy také přidám, ale můj příspěvek bude nejspíš připomínat telefonní seznam. Jsem schopná si oblíbit jakéhokoliv sexy herce a dokonce najít v každém filmu alespoň jednoho :))

S přibývajícím věkem se však můj vkus dosti mění. Jako dítě jsem měla ráda všechny ty prince z pohádek. Neodolatelný Pavel Trávníček ve Třech oříškách pro popelku (mimochodem manžel miluje libušku Šafránkovou, takže tahle pohádka je u nás v kurzu), Jan Čenský v Princové jsou na draka a dokonce i Vladimír Ráž v Pyšné princezně. Toho jsem pak vyhledávala i ve filmech pro pamětníky.

Jako puberťačku mě tito hrdinové neopustili, ale přidal se k nim David Hasselhoff. Ne však jako plavčík (zklamání), ale jako řidič mluvícího auta Knight Rider. Vystřídali ho akční hrdinové Silvester Stallone, Jean-Claude Van Damme, Bruce Willis (Smrtonosnou zbraň můžu vidět kdykoliv) a další.

Teď co jsem starší, tak se mi podobní drsňáci stále líbí, ale spíše ti trošku skuteční. Už mi nepřijdou sexy ti co vymlátí nějakou špeluňku, ale takový ti téměř skuteční. Např. Luke Danes ze seriálu Gilmorova děvčata, ten je prostě k sežrání.
 Zuzinka

PS: přihodila jsem jednu Lukovo fotečku, jestli bude možné ji přidat k
příspěvku, tak moc děkuju ;)

 

 

 

 


Jo, tak já mám naprosto jasno, koho bych chtěla zbalit !!! Víte, já miluju jídlo, co miluju, zbožňuju.Manžel si ze mě dělá legraci,  protože zatímco on občas prohlíží porno komiksy, tak já svých soukromých  orgasmů dosahuji při prohlížení kuchařek a různých receptů :-D.Taky, když  mě chce vzrušit a chce,aby byla nějaká akce, tak začne, že mi koupí  husičku a zelíčko a knedlíčky a bude mě tím krmit a je jasno a jde se na  to .A z toho plyne i můj idol a chlap,kterého bych strašně moc chtěla.

Je to ON.

Sám on velký Obelix.

A co bych byla ochotná udělat, abych ho dostala?No vařila bych od rána do  večera :-).Pekla bych ty husičky a kance samozřejmě, protože ty on má  nejradši.A rozhodně nikdy bych mu nedala mátový sos, protože ten on k 
smrti nenávidí.A valila bych mu sudy plné studeného piva a bylo by nám  krásně :-).

A víte co mám smůlu on kouká po Falbale i když má jinýho, tak si musim  nechat zajít chuť :-D.

 Kristule


To mi bylo tak 14 když letěla Pomáda. Byla jsem na ní asi 5x a doma jsem psala, Travoltovi dopis, ve kterém jsem psala, jak moc bych si s ním chtěla zatančit. Zdál se mi neuvěřitelně sexy, rozhodně víc než mí tehdejší spolužáci...(ale těm se se já taky určitě nezdála nijak zvlášť sexy, když jsem ještě v 17-ti vypadala jak kluk.)
No, mé pomádové harašení vyvrcholilo v kině, kde jsem při svitu baterky hlasitě diktovala kamarádce ty "úžasné" texty písniček, které John zpíval..
 
Pak mám ještě zážitek s tenistou Šmídem. Ne že by byl můj idol, ale já jsem mu to v lehce alkoholovém oparu (nebo snad středně těžkém?) vehementně tvrdila. To už mi samozřejmě nebylo 14, ale tak asi o 15 let víc. Měl to být z mé strany pokus o bezprostřední rozhovor, který měl potěšit Šmída i mě. Trochu se mi to vymklo z ruky a tak když se po mém asi desetiminutovém blábolení nedočkal žádné pointy, jen ujišťování jak mi byl celý život vzorem, zeptal se jzdvořile ak dlouho už hraju tenis. Já jsem odpověděla, že tenis nehraju. A pak už nebylo co říct...
 
Martas
 

 
Ahoj Radku a všechny milé spolučtenářky :o)
 
Dneska tady čtu o všech možných mužských miláčcích a ten můj tady zatím zmíněný nebyl. Tak to napravuji a napíšu o tom kdo mi uvíznul v paměti.
 
A o kom že je řeč? Tenhle miláček je trošku nestandartní, má tělo které se nehodí do dnešního průměru krásy,není ani z téhle doby,ale i přesto je klukovsky naivní, střeštěnej a v podání Gérada Depardieu prostě neodolatelnej. Jasně,je to OBELIX. Kdybych se mohla zasnít,tak bych se hned přenesla do galské vesnice, lehce bych si vylepšila postavu (to se ve snu může :o)))) a hodila na sebe nějakej těsnej hadřík a užívala bych si humoru,kterej je Obelixovi vlastní ...
 
Jednou jsem se s tímhle kulatoučkým,plyšovým krasavcem vyfotila a i když fotka není moc kvalitní,posílám jí k nakouknutí :o)
 
Přeju vám všem hezký den.
 
Ahoj Jana.
 
 
 

 

Tak jsem se půl dne rozmýšlela, zda se mám v takovém horku přemoci a svěřit se "svými" krasavci a je to tady.
Většinou píšete ódy na zahraniční idoly, ale i v našich luzích lze najít zajímavé typy.

Tak já jsem například po prvním zhlédnutí Samotářů nemohla usnout s myšlenkou na Sašu Rašilova. Je to takový ten typ citlivý, chápavý, hodný, inteligentní, ... I když kdovíjak to je ve skutečnosti, že. :-)
V poslední době mě zaujal Tomáš Matonoha - kdo by neznal charismatického Richieho z opěvovaných i zavrhovaných Rodinných pout. Jsem asi holt na ty tmavší typy s hlubokým pohledem.

Pokud bych se měla mrknout za hranice, tak mým oblíbeným hercem, který nikdy nezklame, je Nicolas Cage - zejména od té doby co jsem ho viděla uslzeného v Městě andělů. No a názor, že Sir Sean Connery patří do myšlenek starších žen, můžu vyvrátit. I když je to prošedivělý pán staršího ročníků, tak je nadále neuvěřitelně sexy.
Zdraví zasněná Katia


Ještě pár minut a sednu do automobilu, zajedu domů. Rychle sablím saky - paky a mizím někam do Jižních Čech. Předtím však ještě vydám něco z vašich mejlíků. A všem vám moc a moc děkuju, protože je to příjemné počteníčko...

Reklama