Jistě jste už zaznamenali rozhovor s Klárou Vítkovou – Rulíkovou, která byla patronkou paterčat v rodině Kiňových. Kdy právě patronka se rozpovídala o tom, jak to v rodině chodí, a poukázala mimo jiné na jejich hospodaření se sociálními dávkami, čímž rozpoutala celkem bouřlivou diskuzi a rozdělila obyvatele naší země na dva tábory. Ve kterém jste vy?

Portál iDnes.cz přinesl před několika dny exkluzivní rozhovor právě s patronkou paterčat paní Vítkovou – Rulíkovou, která se rozpovídala o tom, jak to v této rodině chodí, načež rozpoutala velkou diskuzi u široké veřejnosti, kdy se lidé rozdělili na dva tábory. Jedni jsou na straně patronky Kláry Vítkové – Rulíkové a druzí její chování absolutně nechápou.

„Jistý podnikatel jí nabídl, ať si sepíše vybavení bytu, že jí ho pořídí. A to jsem tedy koukala, co všechno si vymyslela. Říkala jsem si tehdy: aha, tak pozor! Stále jsem je ale omlouvala: děti za to nemůžou, manžel chodí do práce. Vypadalo to ještě, že ji zvládnu,“ zaznělo také v rozhovoru pro iDnes.cz.

Celý rozhovor s Klárou Vítkovou – Rulíkovou si můžete přečíst zde.

sda
Zdroj foto: https://www.facebook.com/patercata?fref=ts

A jaký je váš názor na kauzu, která se momentálně točí kolem rodiny paterčat Kiňových? Udělala dobře patronka, že se takto o dění v rodině rozpovídala?

Reklama