Pak určitě oceníte akční dvojbalení  přípravku Femibion 2.

femibionMy totiž víme, že pravidelné užívání kyseliny listové, lépe pak aktivních folátů, jakým je např. L-methylfolát (METAFOLIN), je přínosné nejen na začátku těhotenství, ale též ve druhém a třetím trimestru.

Proč?

„Je prokázáno, že užívá-li žena kyselinu listovou více jak rok před otěhotněním a pokračuje v něm i během těhotenství, znatelně snižuje pravděpodobnost předčasného porodu, a to až o 70 %,“ říká MUDr. Michal Koucký, Ph.D. z Gynekologicko-porodnické kliniky VFN a 1. LF UK v Praze. Ukazuje se, že kyselina listová, resp. aktivní folát, odpovídá nejen za dělení buněk, tvorbu zárodečných tkání a tím správný vývoj plodu hned v prvních týdnech těhotenství. Nové vědecké poznatky naznačují její vliv na prokrvení v placentě a tím tedy dostatečnou výživu miminka po celou dobu těhotenství.

Nutno podotknout, že plod je závislý na zásobování folátů od svojí maminky, proto doporučujeme užívat Femibion® ve druhém a třetím trimestu  a pokračovat i v období kojení.

Kde je možné koupit?

Akční dvojbalení  přípravku Femibion 2 je k dispozici je v lékárnách od poloviny května 2014. Koupíte je samozřejmě i v internetových lékárnách.

femibion

doplněk stravy

Více na www.femibion.cz

Reklama