Patrik je nejmladší člen naší hubnoucí skupiny mužů, kterou jsme vybraly pro náš redakční projekt s hubnutím. K projektu se postavil se vší vervou, své výsledky sledoval na speciální aplikaci, léto prožil aktivně. Hodně cestoval a hýbal se. K tomu dodržoval vše, aby se mu povedlo zhubnout, jak chtěl. Tedy kolem třiceti kilo. A to se mu povedlo.

Jak jeho hubnutí probíhalo a jaké má rady pro naše čtenářky?
5f7ee16ae37ddobrazek.png
Patrik

  • Věk: 22 let
  • Původní váha: 143 kg
  • Výška: 174 cm
  • Na začátku projektu uvedl, že by rád zhubl 30 kg
  • Výsledek po 10 týdnech – Patrik zhubl 34 kg

Náš dvouměsíční hubnoucí projekt s KetoMix je u konce, jak byste ho hodnotil?
Tento projekt hodnotím pozitivně, změnilo mi to život a pomohlo žít zdravěji. Také chválím podporu celého týmu. Chci dál pokračovat ve zdravém životě, je to pro mě velmi dobrá zkušenost a motivace.

Kolik jste za dobu 2,5 měsíců zhubl? Máte přehled i o snížení centimetrů v pase?
Ano zhubl jsem k dnešnímu dni 34,1kg. Moje míry byly původně - obvod pasu 140 cm a obvod boků 131 cm. Nyní mám obvod pasu 113 cm a obvod boků 114 cm.

5f7dbee5b8723obrazek.pngZměnila se i vaše konfekční velikost? Už jste si koupil nové oblečení?
Některé menší oblečení jsem měl už dříve, jen jsem se do něj nevešel. Nákupy nových věcí jsem si nyní po změně váhy užil. Je to radost nakupovat!

Jak probíhalo vaše hubnutí, kolik týdnů jste byl ve fázi F1 a kolik ve fázi F2?
Ze začátku byl první týden těžký. Měl sem asi 1-2 dny „ketochřipku“, ale nebylo to nic, co se nedalo v pohodě zvládnout. Pak už to byla v podstatě legrace, bavila mne zkouška nových chutí. Naučil jsem si vše rychle připravovat, vyzkoušel jsem nové recepty. Ve fázi F1 jsem byl 6 týdnů, ve 2 fázi ještě pokračuji.

Měl jste někdy hlad? Trápily vás chutě?
Hlad jsem nikdy nepociťoval. Jíst 5x denně opravdu pomáhá k tomu, aby člověk byl nasycen na celý den. Chutě? To vůbec! Produkty KetoMix, které jsem dostal, mne chuťově vyhovovaly.

Jak vnímá vaši proměnu vaše okolí? Jaké máte reakce na změnu postavy?
Moje okolí si toho výrazně všímá. Vůbec nechtějí uvěřit, v podstatě i já sám tomu nechci ještě uvěřit, že jsem zhubl tolik kil. Ale jedno vím, že je potřeba vydržet a dodržovat připravený jídelníček. Stejně tak určitá pravidla, která se dají vydržet! Mám v plánu nyní s odborníkem na výživu pokračovat dál, je to super motivace.

Jak se teď cítíte? Co vaše původní zdravotní potíže?
Cítím se jak nový člověk. Energie mám za dva, chodím pravidelně do posilovny, občas sportuji a furt chodím pěšky (na různé turistické procházky). Co se týká zdraví, tak s tím mi proměna pomohla nejvíc. Byl to důvod, proč jsem do projektu šel. Trápilo mě spánkové apnoe a únava při fyzické činnosti. Měl jsem problém s dýcháním a zadýcháváním do schodů, do kopce. Po zhubnutí se cítím fakt skvěle. Už po týdnu diety jsem měl více energie. Co je pro mne velmi důležité, snížilo se mi spánkové apnoe, únava zmizela, také kopce a schody nejsou vůbec žádný problém.

Doporučil byste hubnutí se stejnou proteinovou dietou i ostatním čtenářkám a čtenářům? Co byste jim vzkázal?

5f7dbf17b0a05obrazek.pngDoporučil bych ho každému, kdo opravdu chce změnu života. Hlavně lidem co neradi chystají dlouhé jídelníčky a složitá jídla, protože KetoMix nabízí tolik možností jídel a tak rychlé podání, že to opravdu zvládne jíst každý kdykoliv a kdekoliv. Ve zkratce je to hrozně jednoduché a přitom efektní. Funguje to. Všem, kteří to čtou, vzkážu jediné: „Pokud to nezkusíte tak nic nezměníte. Člověk nemá nikdy nic zadarmo a vždy to stojí nějaké ty nervy. Mě se to vyplatilo! A kdyby někdo chtěl, můžu mu poradit i osobně. Všem držím palce“.

Jak hodnotíte vaši skupinu pěti chlapů, se kterými jste byli na jedné lodi ve shazování nechtěných kilogramů?
Skupina byla nejlepší volba k motivaci, všichni na jedné lodi a naše výprava je už nyní v přístavu. Všichni jsme to bez problémů přežili. Byla sranda a také jsme si dávali hodně rad a nápadů, jak přežít dovolenou a neporušit dietu. Myslím si, že všichni z nás jsme teď úplně někde jinde, než jsme byli na začátku. Všem moc děkuji, bez správné posádky bych to asi nezvládl tak lehce.

Děkujeme Patrikovi za odpověď na naše otázky. Od redakce obdržel na začátku projektu nízkosacharidové potraviny KetoMix a návod, jak dietu správně držet. Když vidíte na vlastní oči proměnu Patrika, je opravdu vidět, jaký udělal kus práce, a za to mu dáváme obrovskou pochvalu. Moc mu záleželo, aby zhubl a to se mu povedlo. Je inspirací i pro své okolí, těší ho, jak vypadá, užívá si, že to dokázal.

Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily a váháte, nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.
5f7dbf54ac863obrazek.png
Všechny články najdete ve speciálu

Naše články:

Ketonová dieta KETOMIX vám pomůže zhubnout rychle
Vaříme s KetoMix: KetoMix kulajda
Vaříme s KetoMix: Omeleta s restovanou zeleninou
Vaříme s KetoMix: Kokosový suk

Reklama