Patrik

  • Věk: 22 let
  • Původní váha: 143 kg
  • Výška: 174 cm
  • Rád by zhubl 30 kg

Před měsícem jste dostal od redakce nízkosacharidové produkty KetoMix, jak jste s nimi spokojený?

5f27fb6291cacobrazek.pngJsem spokojený, první můj drink byl protein s jahodovou příchutí a fakt dobrota! Většina produktů měla skvělou chuť. Za mě super produkty!

Inspiroval jste se v přípravě jídel i nějakými recepty? Jakými?
Recepty jsou na ketomix.cz a také na Facebook poradně. Zkoušel jsem omeletu s pórkem nebo cuketu na grilu, je toho spousty. Připojil jsem se k poradně a stačí napsat a hned mám k dispozici 2-3 recepty od ostatních. Další nápady jsem našel v kuchařce, kterou jsem objevil na stránce produktů, které nyní jím. Jsem chlap, ale lehce si zvládnu uvařit i sám, vše je jednoduché, za což jsem rád.

Jak jste na tom nyní s váhou? Kolik se vám podařilo zhubnout?
Dietu držím už měsíc a momentálně jsem na -17 kilech! Vím, že je potřeba respektovat pravidla a to jsem udělal i na dovolené. Jen jednou jsem nahradil „keto“ jídlo 100 gramy masa jinak vše dodržuji přesně tak, jak mám a hlad se nikdy nedostavil. 

Jak vaši změnu jídelníčku a postavy vnímá vaše okolí, jaké jsou jejich reakce?

5f27fbd01860dobrazek.pngMoje okolí si toho všímá. Hlavně rodina je na mě pyšná. Změna je vidět i po tak krátké době od zahájení hubnutí. 

Máte před sebou ještě další 4 týdny hubnutí, čeho si přejete v tomto období dosáhnout?
Určitě toho, že ještě něco shodím a v podstatě se naučím jíst zdravě a pravidelně. Je to pro mě hodně důležité kvůli spánkové apnoe, která mne omezuje a trápí. Musím říci, že se mi opravdu už spí o hodně lépe! 

Baví vás propojení ve skupině, kde je vás pět a navzájem se podporujete?
To je super parta dobrých lidí. Motivujeme se, sdílíme pocity, recepty ale i klasické věci ze života jako jsou dovolené atd. Jsme prostě taková fit rodinka.

Jak vypadá vaše letošní léto?
Moje léto je úplně super. Výhodou je, že mám hodně pohybu. Stále někde chodím a cítím se fit. Kopce nejsou takový problém i chůze je snazší. Jsem opravdu moc rád, že mám takovou podporu a vážím si toho, jak jen můžu!

Děkujeme Patrikovi za odpovědi naše otázky. Od redakce obdržel nízkosacharidové potraviny KetoMix a návod, jak dietu správně držet. Máme radost, jak mu vše funguje a díky svému výběru a dodržení návodu dieta krásně funguje. Těšíme se na jeho výsledky za další měsíc!

Pokud i vy bojujete s nechtěnými kily a váháte, nevíte, jak se jich zbavit, mohou být naše proměny zajímavou inspirací.

Naše články:

Reklama