Plány na tiskovou konferenci o novém seriálu Beast narušila náhlá hospitalizace herce Patricka Swayzeho (56). Swayze musel být převezen do nemocnice kvůli zápalu plic spojenému s rakovinou slinivky. Tou Patrick onemocněl a léčí se.

Swayze musel do nemocnice jen čtyři hodiny předtím, než se měl objevit v televizní show propagující nový seriál, v němž hraje. Show se nakonec obešla bez něj a producenti ho chválili. Oznámili, že se dozvěděli o Swayzeho rakovině jen pár hodin poté, co padlo rozhodnutí, že se jejich seriál opravdu bude natáčet.

„Věděli jsme, že opravdu riskujeme, ale rozhodli jsme se jít do toho a jsme rádi, že jsme to udělali,“ řekl manažer projektu Robert DeBitetto.

„Když jsme se dozvěděli, že Patrick má rakovinu, šli jsme za ním domů. Není to člověk, který moc ukazuje city. Ale když viděl, jak jsem z toho rozrušený, přistoupil ke mně a říkal mi: Bude to v pořádku, budu v pořádku,“ uvedl producent William Rotko.

Jak uvádí agentura Reuters, během natáčení dvanácti pokračování seriálu zmeškal Swayze jen jeden den práce.

„Občas člověk zapomene na to, že Patrick podstupuje léčbu rakoviny. Ten fakt nás stmeluje. Člověk se zamyslí, než si začne stěžovat na nějakou hloupost,“ dodal Rotko.

Reklama