Teď máte před svatbou. Už se nějak připravujete?
Připravujeme, ale my jsme trochu takoví „salámisti“. Nám je to dost jedno. Hlavně aby bylo hezky, aby se to povedlo, aby byli všichni spokojení. A takový ty, v uvozovkách, blbosti, jako svatební dort, dekorace a kytka, to je nám úplně fuk. Bereme to tak, že to tam musí bejt, nebo mělo by. Ale jsou to pro nás nepodstatný detaily. Díky tomu, že se tím vůbec nestresujeme, tak jsme tím pádem úplně v pohodě.
 
A co šaty. Ty taky neřešíte?
To zas ne. Na ty se já moc těším a partner zase rád nosí obleky. Těšíme se i na svatební tradice. Ale nemáme žádný časový harmonogram jako: „Teď už jsme měli pět minut jíst polívku…“ Chceme si to fakt užít!
 
Baví vás vybírat šaty nebo dekorace?
Šaty mě bavilo vybírat. To je zábava. O tom sní podle mne skoro každá holka od malička. Na to jsem se samozřejmě těšila. Ale třeba dekorace je mi úplně jedno.  To jsem nechala na majitelce toho hotelu, kde se budeme brát, aby to udělala podle sebe. Jen jsem říkala, že chci, aby to bylo přírodní, nic kýčovitého.


Kolik šatů jste vyzkoušela, než jste našla ty pravé?
Přiznám se, že jsem byla docela překvapená, že to trvalo. Byla jsem asi ve čtyřech nebo pěti salónech a měla jsem na sobě třeba klidně ke třiceti šatům. Pak, když jsem si vyzkoušela ty, co budu mít, tak to bylo takový to: „Jo, tak to jsou oni!“ Perfektně mi seděly, cítila jsem se v nich příjemně a věděla jsem, že v těch se chci vdávat.
 
Jste zastánce bílé, nebo jste zvolila jinou barvou?
Barevné ne, ale nemám ani čistě bílou. Mám ivory (slonové kosti, pozn. redakce). Jak jsem blonďatá, tak já v té čistě bílé vypadám trošku „vyblitě“.
 
A co svatební cesta? Už máte nějaké plány?
Bavíme se o tom. Ale ještě nevíme jistě, kam pojedeme. Asi se plácneme na tejden někam k moři. My bychom pak chtěli jednou do Ameriky, na nějakej road trip do Kalifornie. Ale to až na to bude čas. Až budeme mít třeba tři týdny v kuse volno. Což bychom teď neměli. Takže to bude taková druhá svatební cesta, někdy výhledově.

Foto: Profimedia

Reklama