pg.jpg
Foto: Profimedia

Profesní vrchol, vztah s veleúspěšným mužem, románek s hereckým kolegou, vytoužené dítě, první bulvární skandál, kariérní propad, velkolepý comeback. Druhá řada úspěšné minisérie Iveta mapující život československé popové hvězdy Ivety Bartošové se vrací do období devadesátých let. Na včerejší slavnostní premiéře pak tvůrci potvrdili, že příběh Ivety Bartošové bude dovyprávěn také ve třetí, závěrečné trilogii, na níž už začali pracovat.

Premiéru v pražské Lucerně si nenechala ujít řada známých osobností. Mezi nimi byla i herečka a porotkyně SuperStar Patricie Pagáčová, která dorazila v doprovodu manžela Tibora Pagáče. Přes to, že se našli i tací, kteří na slavnostní premiéru dorazili v teplácích, například Muž roku 2016 Josef Kůrka a jeho přítelkyně Angie Mangombe, známý pár neponechal nic náhodě a sáhl po elegantním společenském oblečení.

Herečka, která si rychle zvykla na nový kratší sestřih vlasů, dokazuje, že v jednoduchosti je krása. Oblékla volné pohodlné šaty nad kolena ve fuchsiové barvě, které mezi povětšinou tmavými outfity ostatních doslova zářily, s rukávy ve stylu peleríny. Tento elegantní kousek pochází z dílny české značky SIMPO, za kterou stojí Simona Pola´kova´, která se ráda pyšní tím, že vše šijí šikovné švadlenky v Česku, v její rodné Plzni. Nikoliv v Bangladéši ani v Číně v hrozných podmínkách za pár dolarů na den.

Patricie Pagáčová šaty doplnila výraznými stříbrnými botami na vysoké platformě a jednoduchou malou kabelkou v meruňkovém odstínu.

FotoJetsdf-4-.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Autorka článku, Tiskové materiály k seriálu Iveta, Instagram Patricie Pagáčové