Ženy a nákupy. Jak to jde dohromady? No přece skvěle, řeknete si. Nejraději hadříky, botičky, kabelky, šminky a parfémy. Pak ještě kytičky, dárky a drobné doplňky do bytu...

Zadržte, já vím, že by se to povídalo!

Ale dnes mi musíte prominout, nebudeme se bavit o příjemném brouzdání po obchůdcích a butičcích, dnes si vezmeme na paškál ty méně populární nákupy. Ty, které jsou naší takřka dennodenní povinností. Nákupy potravin. Nákupy, které vláčíme jak soumaři v igelitkách ze supermarketů.

Vy ne? Že byste svůj nákup fórovým igelitkám nikdy nesvěřila (uznávám, utržená ucha a vysypané housky po zaplivaném chodníku na radosti nepřidají) a na klasickou nákupní tašku nedáte dopustit?


To byste si určitě rozuměla s mou kolegyní Maruškou. Ta svou věrnou společnici  nákupní tašku z jutoviny, dokonce povýšila do role kabelky. Klasická kabelka přes rameno by jí jen překážela a těžko stačila, když musí cestou domů koupit k večeři dvě (kilo dvacet) konzervy, syrové maso, mléko, pacholíky, tvaroh a kočičí sušenky svojí smečce domácích mazlíčků a něco málo pro sebe (flašku rumu a krabici rybízáku).

Chápu, ale uznejte, že ženská s nákupní taškou je už tak trochu (pardon) exot.Odpusťte mi ten výraz barbara, postiženého údělem periférie: sednout do auta a zajet do kilometry vzdáleného nákupního centra. Neboť takový obchod, kam bych mohla zajít a vystačila si s nákupní taškou, se v mém okolí nenachází. A tak se mou nákupní taškou staly už zmíněné igelitky a pak kufr auta.

Zřejmě mně podobných bude většina, ale přece jenom bych si ráda udělala malý průzkum:

S čím chodíte nakupovat?
Viz ANKETA (v neaktivních)

Inspiraci můžete najít zde: http://www.kabelkysnu.cz/

Reklama