Rtěnka v přítelově autě, která určitě není její. Pozdní příchody domů, nezájem o sex, podrážděnost, to vše jsou pro Terezu důkazy o partnerově milostné avantýře. Ten však tvrdí, že se plete. Vždy, když Tereza objeví nový důkaz, manžel danou věc okamžitě vysvětlí. Jeho slova mají sice smysl, i tak jim podezíravá žena nevěří. Uvnitř ji sžírá pocit zrady. Ač by na jednu stranu Tereza chtěla znát pravdu, bojí se. Obává se, že intuice nelže. 
5cb44ed58ec1fobrazek.png

„Nechci být ubožačkou, co mu leze do mobilu!"

Tím, že Terezin manžel je prvním mužem, se kterým kdy byla, nemá s obdobnou věcí zkušenosti. Vzniklou situaci řeší ihned s manželem. On ji uklidňuje, že jinou ženu opravdu nemá. Vše je prý nešťastná souhra náhod. “Například onu rtěnku v autě údajně nechala partnerka kolegy, když je vezl domů. Podrážděný je z práce, na sex jen nemá momentálně náladu. Ano, možná mě ovládá bujná představivost, i tak by mě uklidnilo nahlédnout například do jeho telefonu, zjistit, že tam nic není. Jsem si ale vědoma toho, že každý muž má v mobilu nějakou konverzaci, kterou si my ženy, můžeme vyložit všelijak. Navíc lézt manželovi do telefonu mi přijde ubohé.“

“Kamarádky mi radí, abych to nechala být. Prý mám věřit jeho slovům. Nepřemýšlet nad hloupostmi a užívat si krásného vztahu, který máme. Snažím se. Není ale den, abych si v hlavě nepřehrávala ty nejhorší scénáře. Za vším, co dělá, říká, vidím v poslední době nevěru... Je to únavné a deprimující,” přiznává Tereza.

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com
Nenechte si ujít:

Reklama