Zajímavý titulek, viďte? Týká se tematického příspěvku od čtenářky patety a pokud chcete vědět víc, tak určitě klikněte.

Danajských dárečků jsem za svůj život taky pár dostala a dá se říci, že se ctí se jich zbavila ( např. dárkem do tomboly na plese).

Když jsem se ale „vdala do rodiny“, dostali jsme od předobré a velice hodné babičky manžela pestrobarevný háčkovaný ozdobný polštářek s plasticky vyvedenými květy. Hrůza! V první moment jsem byla jak zasažená šípem a nezmohla se na slovo. Poděkovali jsme....Protože nás babička často navštěvovala a chtěli jsme jí udělat radost (bylo jí v té době cca 85 let a háčkovala sama), proto jsme se dohodli s manželem, že sehrajeme divadýlko.
Polštářek byl trvale v bedně na lůžkoviny , ale před očekávaným příjezdem se dostal na světlo. Při neočekávaném příjezdu babičky se ihned operativně vyndával polštářek. Babi zářila, jak si jejího dárku vážíme. Tak to trvalo dalších 10 let, kdy babi zemřela.
Od té doby zmizel i polštářek, který jsem odpárala a vyprala, ale k dalšímu sestavení nedošlo. Vůbec si neumím představit vývoj našich vztahů i s tchánem, jejím synem, kdybych tenkrát bývala dárek odmítla.

Co člověk neudělá pro klid v rodině !
pateta

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

___________________

Babička to určitě myslela dobře, jen se netrefila do vkusu, ale moc hezky jste to s manželem vyřešili. Polštářek de facto splnil svůj účel a stal se polštářkem svátečním.
Pěkný den a děkuji za příspěvek.
Saša

Téma dnešního dne: Nechtěné dárky

Napište nám, jestli jste někdy vy nebo někdo z vaší rodiny dostal nějaký nechtěný dárek.

  • Jak jste na něj reagovaly?
  • A co jste s ním nakonec udělaly?
  • Leží dodnes hluboko ve skříni?
  • Nebo je to dárek putovní?
  • A jste si vědoma toho, že jste vy sama někdy někoho obdarovala dárkem, který se nehodil, byl nevhodný?
  • Zažila jste i nějakou úsměvnou historku nebo trapas s nechtěným dárkem?
  • A jaké máte zkušenosti s výměnou a reklamací?

 

pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Nejlepší příspěvek odměníme pěkným dárkem: kosmetickým balíčkem Fa Shower + Lotion

kosmetika.

Reklama