Vozíte své děti v autě v autosedačce? Nezapomínáte na jejich bezpečí při jízdě? Chceme vám představit autosedačky, které díky konstrukci zajištující bezpečí dítěte dostaly prestižní cenu.

 

Nová autosedačka pro děti od 3 – 9 let CYBEX SOLUTION, kterou uvádí na český trh firma CYBEX, nastavuje zcela nové normy bezpečnosti, designu a funkčnosti. Novinka CYBEX SOLUTION vyhrála v nedávných testech německého automobilového časopisu Auto Bild v té nejsilnější konkurenci a zároveň jí byla udělena během největšího světového dětského a kojeneckého veletrhu v Kolíně nad Rýnem Cena za inovaci. Patentem chráněná sklopná opěrka hlavy CYBEX SOLUTION nabízí tři různé pozice sklopení a sedm možností nastavení výšky opěrky s největší mírou bezpečnosti dosud známou na světových trzích. Navíc design nové dětské autosedačky je dílem české návrhářské společnosti - Studia Koncern a český původ má i zakladatel firmy Cybex.

 

Bezpečí dítěte během cestování v autě je jednou z největších starostí každého rodiče. Doposud bylo několik možností volby – buď si vybrat bezpečnou autosedačku, ale trochu i na úkor krásy a pohodlí dětí během spánku, nebo autosedačku, která sice zajišťuje dětem pohodlný odpočinek, ale není stoprocentně bezpečná. Nyní na náš trh vstupuje společnost CYBEX s dětskými bezpečnostními sedačkami příští generace.

 

Koncept CYBEX byl vytvořen tak, aby překonal všechny národní legislativní požadavky na bezpečnost a zahrnuje poslední výsledky vývoje v oblasti bezpečnosti dětí v autě. Nejvýznamnějším rysem autosedaček CYBEX SOLUTION je aktivní bezpečnostní koncept sedadla, který poskytuje dětem maximální ochranu při jakémkoliv druhu automobilové nehody.

 

Dalším, velmi důležitým ochranným prvkem autosedaček CYBEX SOLUTION je patentovaná opěrka hlavy, která dítěti zaručí příjemnou sklopenou pozici pro spaní. V případě čelního nárazu, při kterém se hlava dítěte předkloní, opěrka následuje pohyb hlavy a zastaví se ve vzpřímené pozici. Tím účinně zabrání, aby hlavička dítěte spadla zpět dozadu a eliminuje negativní vliv tohoto pohybu na páteř. Ergonomický tvar ochranných bočnic nabízí ochranu při každém druhu autonehody, bez ohledu na to, zda se jedná o boční či zadní náraz.

 

Nové autosedačky CYBEX SOLUTION navíc dokazují, že bezpečnost a kvalita nemusí být na úkor vzhledu. CYBEX design je nejen esteticky krásný, ale zároveň ztělesňuje inteligentní funkce tak, aby byl v souladu s moderním a dynamickým stylem života, který vedeme. Lehký, moderní a funkční design je kombinován s jednoduchostí obsluhy a je odrazem radosti ze života. Vzhledem k rychlým změnám módních trendů se i autosedačky CYBEX SOLUTION pravidelně oblékají do „nových šatů“. Nové barvy podle posledních trendů a dynamický design jsou vždy součástí poslední kolekce, aby vyhověly vkusu mladých moderních rodičů.

„Jednoduchost“ je hlavním heslem výrobců autosedaček CYBEX SOLUTION. Inovační funkce jsou vždy aplikovány tak, aby zajistily jednoduchý a nekomplikovaný způsob využití. Příkladem jsou opěradla pro záda, která mohou být nastavena tak, aby se perfektně přizpůsobila zadnímu sedadlu vašeho auta, nebo nastavitelná opěrka pro nohy, která dětem zajistí maximální pohodlí. CYBEX SOLUTION má navíc systém cirkulace vzduchu díky maximální funkčnosti inovačního polstrování sedačky. Děti jistě ocení také odkládací zásuvku, která poskytne dostatek prostoru všem „pokladům“ nezbytným pro příjemné cestování.

 

Třešničkou na dortu této dokonalé harmonie krásného designu, pohodlí a maximální bezpečnosti je také velmi příznivá cena, která se na českém trhu bude pohybovat v rozmezí od 2.990 Kč až 3.390 Kč podle typu provedení.

Reklama