Bulvární novinku vystřídáme milým příspěvkem od pisatelky Tiny5, která se chytla pátku, svátku bláznů :)

Milá redakce, toto slyším každý pátek, někdy už ve čtvrtek.. pátek, blázni mají svátek.. dcerky si tu hlášky přinesly ze školy a v pátek se veselí a přiznávám, že i já se těším na sobotu, kdy se aspoň pokusím malinko dospat týdenní deficit a když se nepodaří, těším se na další sobotu a mám naději, že třeba příště se to podaří..

Když jsem byla malinko mladší a hlavně měla trošku více síly nebo méně starostí, nevím, jak to popsat, na pátek jsem se moc těšila a my tvořilky měly hlášku pátek - všech pletařek svátek, opravdu jsem do noci seděla a pletla a užívala si ten klid a pohodičku. Co běželo v tv mě ani 2x nezajímalo, protože tv byla kulisa, hlavní bylo pletení. Jak jsem vypadala a fungovala v sobotu, ehm, dámy, dovolte, toto vynechám :-))

Ale nějak přibylo starostí a vím, že musím fungovat, takže už nemohu prosedět páteční noc s pletením a sobotu nějak přežít. Dokonce to zašlo tak daleko, že chodím spát dřív než starší dcerky, které si páteční večer náležitě užívají a někdy jdou na pc, kam se přes týden dostanou, mají-li si na něm připravit něco do školy nebo většinou v pátek chodíme do knihovny, takže je často najdu zalezlé pod peřinou se štůsem nových knih a hltají a hltají a jak se říká, neznají bratra, nevnímají..

Je fakt, že raději se zblázním jako blázen v pátek než pod tíhou starostí a díky dnešnímu psaní a fotkám - díky Sašenko, jsem si uvědomila, že se zapomínám smát, radovat se z maličkostí a dělat si legraci sama ze sebe, což je k životu bezpodmínečně nutné asi jako voda nebo kyslík.
Asi jste mi dnes zachránili život, díky vám.

Tina5

Pozn. red. : Text nebyl redakčně upraven

_____________________

Děkuji Tino, že jsi napsala.
Ano, člověk by se měl radovat z maličkostí, i když mu do smíchu není. Někdy ani v ten pátek…
Děkuji,měj se hezky
Saša

Reklama