Jak se tak říká, pátek třináctého je prý smolný den, ale výjimka potvzuje pravidlo a moje dcera je tou světlou výjimkou. Začalo to již porodem. První bolesti mně začaly dvanáctého ve čtvrtek odpoledne, ale já počkala ještě do 22:00 a jeli jsme do porodnice, že stihnu porod ještě před tím nešťastným dnem.

 

 

 

  

Nestihla! Dcera se narodila v pátek 13.3. v 5:10, měla 3,10 kg a 48cm. Byla naprosto zdravá, krásná, hnědooká a měla čupřinu tmavých vlasů. Prostě dítě k zulíbání. Celé dětství to bylo zdravé a pohodové dítě. Jednou takhle 13tého v pátek, tři měsíce po jejích 10. narozeninách, nám volají z nějaké agentury, a prej že dcera vyhrála auto.

Ona ráda a pěkně malovala a posílali jsme obrázek do soutěže o krásné malé červené autíčko! Ano, vyhrála auto v deseti letech. V jejích patnácti letech jsme 13tého v pátek jeli pro její vysněný dárek - Čivavu - nádherný pohodový pejsek. Pubertu jsme přežily obě dvě bez újmy na zdraví - jen pár pocuchaných nervů, samozřejmně mých. A o jejich 19tých narozeninách též 13tého, jí volají, že jí byl přidělen byt 1+1 - s dluhem, ale ne moc velkým, který jsme byli schopni zaplatit, a ona se stěhovala. Sečteno podtrženo, v 19ti letech má byt, psa, auto a já chodím pěšky a půjčuju si psa alespoň na víkendy. A prej že 13tého pátek je smolný den!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vaše věrná žena-in 

blesksoft


Tak tak, třináctka je zkrátka to pravé číslo, a když je to ještě ke všemu pátek, tím lépe :) Děkujeme za pěkný příspěvek a přejeme spoustu dalších pátků třináctého :)

A co Vy, ženy-in? Jaké jsou Vaše pátky třináctého? Jsou to dnové blbcové? Napište nám!

redakce@zena-in.cz

Reklama