Od čtvrtka do úterý soutěžte o luxusní noční krém značky BONALOKA - každá výherkyně získá 2 krémy – ať můžete potěšit kamarádku nebo maminku. Pokud budete hledat všechny dny, budete ve slosování o epilátor Braun Silk-épil 7 Wet&Dry v hodnotě 2 900 Kč.

ban.jpg

Co musíte pro výhru udělat?

Buďte s Žena-in od čtvrtka 11. 4. do úterý 16. 4. 2019, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem v 10 článcích magazínu, které vyšly od 18. 3. 2019, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně!

Soutěžních obrázků je každý den 10. Pokud jich sesbíráte 10, jste ve skupině, ze které vybereme pro každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den.

Hrát můžete od čtvrtka do úterý. POZOR! Sobota a neděle (víkend) je tentokrát každý samostatný den. Pokud chcete hrát o epilátor Braun Silk-épil 7, musíte splnit úkoly i oba víkendové dny.

Pokud se tedy zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny ( čtvrtek, pátek, sobota, neděle, pondělí a úterý) budete navíc ve slosování o epilátor Braun Silk-épil 7.

Od čtvrtka do úterý tedy můžete vyhrát luxusní noční krém značky BONALOK

pa.jpg

 • Čtvrtek: Pátek: luxusní noční krém značky BONALOKA - každá výherkyně získá 2 krémy. Krémy jsou v hodnotě 980 Kč
 • Pátek: luxusní noční krém značky BONALOKA - každá výherkyně získá 2 krémy. Krémy jsou v hodnotě 980 Kč
 • Sobota: luxusní noční krém značky BONALOKA - každá výherkyně získá 2 krémy. Krémy jsou v hodnotě 980 Kč
 • Neděle: luxusní noční krém značky BONALOKA - každá výherkyně získá 2 krémy. Krémy jsou v hodnotě 980 Kč
 • Pondělí: luxusní noční krém značky BONALOKA - každá výherkyně získá 2 krémy. Krémy jsou v hodnotě 980 Kč
 • Úterý: luxusní noční krém značky BONALOKA - každá výherkyně získá 2 krémy. Krémy jsou v hodnotě 980 Kč

Zvláštní cena za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže): epilátor Braun Silk-épil 7 Wet&Dry
v hodnotě 2 900 Kč.

Jaké dárky můžete vyhrát?

Vyživující noční krém

 • Objem: 50 ml
 • Cena: 490 Kč
 • Vyrobeno v České republice

krem.jpg

Luxusní noční krém s vysokým obsahem astaxanthinu. Unikátní kombinace účinných látek poskytuje pleti výjimečnou noční péči. Obsahuje astaxanthin, vitamín E, avokádový olej a bambucké máslo.

 • výrazný anti-aging účinek
 • redukuje vrásky
 • redukuje nedokonalosti pleti a napomáhá působit proti jejich vzniku
 • dodává pleti výživu
 • jemný, lehce vstřebatelný krém
 • pro všechny typy pleti
 • obsahuje vysoké procento silných antioxidantů působících proti vzniku volných radikálů
 • s obsahem cenných olejů a másel (avokádový olej, bambucké máslo)
 • vysoce zvláčňující účinek

Aplikace:
Přípravek nanášejte denně večer na vyčištěnou pleť. Jemně vmasírujte do pokožky.

Epilátor Braun Silk-épil 7 Wet&Dry
Pokud toužíte po dlouhotrvajícím oholení trvající až 4 týdny a nebaví vás neustále se starat o nákup žiletek, zaručeně vám pomůže epilátor Braun Silk-épil 7 7-939E Wet and Dry v bílém provedení. Už nebudete muset trávit spousty času v koupelně a před každou návštěvou koupaliště si rychle holit nohy. S novým epilátorem se můžete pyšnit svojí hladkou a sametovou pokožkou po několik týdnů. Malý šikovný pomocník s ergonomickým tvarem padne pohodlně do ruky. Epilace tak bude velmi pohodlná a snadná.

epi.jpg

40 pinzet pro dokonalou hladkost
Hlava epilátoru Braun Silk-épil 7 7-939E Wet and Dry se může honosit hned několika přednostmi. Technologie Close-Grip se vyznačuje 40-ti pinzetami, které dokáží zvednout chloupky malé jako zrnko písku, a tak zajišťuje dokonalou hladkost vaší pokožky, se kterou se nebudete muset stydět ukázat na veřejnosti. Díky optimálnímu úhlu neuniknou odstranění ani chloupky kratší 0,5 mm. Vysokofrekvenční masáž s pulzujícími vibracemi bude vaši pokožku při epilaci hýčkat. Nebudete o ní ani vědět. Tato masáž se postará o extra jemnou epilaci. Výkyvná hlava, která se může vychýlit vpřed i vzad až o 15 % se přizpůsobí jakémukoliv tvaru vašeho těla a epilace se tak stane maximálně pohodlnou a důkladnou. Žádný chloupek mu neunikne!

K epilátoru něco navíc
Součástí epilátoru Braun Silk-épil 7 7-939E Wet and Dry je modrý kartáč na peeling těla, kartáček na obličej, adaptér na 12 V a čisticí kartáček. Všechno potřebné příslušenství pohodlně uložíte do přiložené bílého pytlíku. Epilátor do něj schováte a přibalíte do svého zavazadla.

Epilace pomocí epilátoru je doporučena dermatology. S jedinečnou kombinací funkcí, které zklidňují pokožku, je přístroj doporučován jako šetrná varianta k dlouhodobému odstraňování chloupků.
 
 
 

Reklama