Moje vzpomínky na svatbu nejsou právě nejrůžovější.

Byla jsem ve čtvrtém měsíci těhotenství a nemohla jsem se tedy zúčastnit popíjecích veselic. Šaty na mě praskaly ve švech, jelikož jsem již tehdy měla o deset kilo nad svou normální váhu. V jednu hodinu odpoledne se mi začaly dělat mžitky před očima a byla jsem k smrti unavená. A to jsem musela ještě asi padesátkrát odpovědět na otázky: „V kolikátém jsi měsíci?" a "Máte kde bydlet?“… Neměli jsme kde bydlet, a tak jsem jednomu kamarádovi, který byl asi sedmdesátým v řadě tazatelů, odpověděla pěkně zostra. Pochopil a šel si dát panáka…

 

Toť tedy má příhoda ze svatebního dne.

Napište mi tu svou, stačí jen krátce.

 

Ale úplně nejraději bych byla, kdybyste mi poslaly vaše svatební fotografie a zcela jasně upřednostňuji ty, které zachytily nezvyklou, komickou, raritní nebo jinak nestandardní, svatební situaci.

 

A pokud se na svatbu teprve chystáte, napište třeba, jak byste si ji představovaly a proč. Možná se v diskuzích dozvíte, jak na to, kde sehnat nejlepší šaty nebo která obřadní síň je nejvhodnější pro naplnění vašich představ.

 

Vše posílejte na adresu redakce@zena-in.cz a příspěvek, který nejvíce pobaví mě a ostatní čtenářky, dostane film na DVD.

 

Do předmětu prosím napište "svatba" a nezapomeňte připsat váš nick! Co když vám budu chtít poslat dárek...

 

 

Na příspěvky se těším, zvláště na ty fotografické, a všem vám přeji krásný den…

Reklama