Tak co si dát zase takovou malou šibeničku? Něco rychlého a pro pobavení? Něco, čím potěšíme naše nejmenší, protože vítězka si bude moci ze soutěže odnést kousací dečku se slonem od firmy Chicco?

Dobrá tedy, pravidla jsou jednoduchá. Níže vidíte hvězdičky. Každá hvězdička představuje jedno písmenko, které budete hádat. Budu do diskuze nahlížet vždy jednou za 15–30 minut a vybrané bude to písmenko, které se zde objeví nejčastěji. Nebudu vám soutěž komplikovat žádnými odkazy. Odpovídat se bude přímo do diskuze a vyhrává ta, která svou odpověď napíše jako první správně!

CH se počítá jako jedno písmenko a písmenka se hádají bez diakritiky. Tu vám tam budu správně přiřazovat já, pokud uhodnete základní písmenko. Vždy před mým vyhodnocením můžete tipovat jen jedno písmeno. Takže žádné A E I O U v jednom příspěvku nebo postupně za sebou.

No, čím více budete hádat špatná písmenka, tím blíže budete šibenici, kterou nám tak roztomile nakreslila naše korektorka Klárka. Zatím jste z ní toho moc neviděli, protože jste písmenka hádaly dobře, ale mohly byste mi pro tentokrát udělat radost a nechat z té šibeničky taky něco ukázat. ;)

Tak jdeme na to:

* O * * * E   * * Á * *   * * É   * Ě * * ,   * * *   * O * * Ě * O * Ě   * * Á * *   * E * E .

Správná odpověď: Rodiče chválí své děti, tím podvědomě chválí sebe. (L. A. Seneca)

Vítězem se stává mamlas! Gratuluji za velmi rychlou odpověd a odhad celého citátu od Senecy! Užijte si žvýkavého slona a zase se někdy přidejte k šibenici. Pokud vás ovšem do té doby neuškrtí zhrzené čtenářky, které bohužel tentokrát nevyhrály. ;)

 

 

 

 

 


 

Reklama