Jelikož na apríla potřebujeme zbystřit naše smysly (abychom poznaly vzájemné aprílové žertíky), umíchaly jsme si v redakci tři druhy smoothie. Otestovaly jsme tak všichni společně mixér Kenwood Blend-X Pro, o kterém jste si u nás mohly už přečíst několik recenzí.

ingred

První smoothie jsme umíchaly z hroznů, okurky a vody a byla z toho báječná osvěžující limonáda. Na léto jak dělaná!

okurka hrozny

Druhým originálním receptem bylo spojení Alpro mandlového nápoje, banánu, medu a chia semínek. Shodly jsme se, že jako snídaně by to bylo skvělé. Nešetřete medem!

alpro

Poslední smoothie jsme vytvořily z mrkve, jablek, zázvoru a samozřejmě vody. Zde jsme přidávaly ještě med a určitě příště přidáme místo vody například pomeranč nebo grep. Padaly také návrhy na přidání skořice a citronu. Mrkový detoxikátor nám chutnal nejméně, ale do příště to vyladíme.

mrkvová

CO SI RÁDY UMIXUJETE VY?

 

Náš tip na kvalitní mixér: Vyzkoušejte Mixér Blend-X Pro

Když značka Kenwood vyvinula tento zcela nový mixér, měla na zřeteli především sílu, výkon a univerzálnost. Blend-X Pro daleko přesahuje to, co byste očekávali od běžného mixéru. Je to nejsilnější a nejinteligentnější mixér, který Kenwood kdy vytvořil.  

Benefity mixéru Blend-X Pro – co můžete ocenit?

MultiZone nože - nože jsou uspořádány ve třech úrovních, takže více čepelí je častěji v kontaktu s více potravinami. Výsledkem je skvělé mixování, sekání a drcení.

ThermoResist mixér - speciálně upravené sklo odolává teplotním šokům a umožní mixovat studené i horké suroviny.

Výkon mixéru je 1400W a dosahuje precizních výsledků. Při práci s mixérem můžete využít možnost změny rychlosti a velmi snadno ji ovládat. Mixér nabízí šest přednastavených programů: oblíbené smoothie, polévky, drcení ledu, jemné sekání, automatické opláchnutí nádoby mixéru. Nádoba (džbán) lze nasadit ve čtyřech různých pozicích, což ocení praváci i leváci. Pokud si budete dělat smootie nebo sorbet, určitě využijete praktické míchátko, které je součástí mixéru. I čištění je snadné, nože snadno vyjmete ven. Nebude vám překážet ani kabel mixéru, můžete jej uschovat nebo zkrátit díky prostoru, který je na to ve spodní části určen. Líbil by se vám tento mixér?

Více informací najdete na stránkách www.vzdy.cz/kenwood-blm800

Čtěte také:

Reklama