Další příspěvek dorazil k dnešnímu tématu od čtenářky Dante Alighieri, která si ráda dává dostaveníčko s kamarádkou na hřbitově. Co způsobil omyl v telefonním čísle, to si přečtěte v této novince.

Tématem jsou dnes mobilní telefony a vyzvánění. Níže si přečtěte příspěvek čtenářky Dante Alighieri. Připravit bránice, pozor, teď!


Před rokem jsem nastoupila do práce a dostala služební mobil. Moje kamarádka si pak koupila nový mobil a znovu si zakládala telefonní seznam. Já jí dala obě moje čísla - soukromé i služební.

Zjistily jsme po nějaké době, že si to služební číslo opsala špatně a celou dobu píše někomu jinému. Vtipné na tom bylo, že ten na druhé straně jí z omylu nevyvedl a dopisoval si s ní jakoby nic.

Kámoška mu jednou napsala: „Josefe, sejdeme se na hřbitově“. Oslovujeme se mužskými jmény...
Zarazila jí „moje“ odpověď: „Jasně, ale kde to je?“.
Odepsala - stále v domnění, že píše mně: „No přece Chodof!“ Ještě si schválně píšeme s chybami...

Druhý den na to jsem jí psala SMS já osobně, kde se sejdeme a ona nepochopila, proč se ptám, když mi včera psala, že na hřbitově - na Chodově. A tak jsme přišly na to špatně uložené číslo a kamarádka mi četla ty SMS, co poslala jinam. Smály jsme se tomu půl dne. :D

Dante Alighieri

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 11. dubna 2011: Mobilní telefony a vyzvánění

  • Zažila jste nějakou veselou historku s mobilem?
  • Máte specifické vyzvánění? A jaké?

Posílejte mi své příspěvky na toto téma dnes (11. dubna 2011) do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Posílat můžete buď své vyzvánění nahrané na server YOUtube a okořeněné nějakým vysvětlením, proč právě toto vyzvánění máte, anebo humorné historky s mobilním telefonem. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění a na získání dárku: oranžová mini USB dálkovou myš Saitek a modrá podložka pod ní značky DATALINE. Do předmětu vašeho mailu nezapomeňte napsat heslo (také níže).

mys