Nikdo už nemusí trpět komplexy pokaždé, když si při návštěvě u přátel zouvá v předsíni boty. Nestyďte se za své nohy, na vině jsou potní žlázy. 40 % populace přiznává, že se potýká s problémem zápachu nohou a bot. Největším zdrojem vlhkosti je ploska nohy, která má až 400 potních žláz na 1 cm². Víte, že vaše boty i chodidla mohou přesto celý den vonět od špičky až po paty?

 

Vyřešit problém pomůže stříbřitě modrý sprej „Fresh Force“, který pod značkou KIWI najdete v celé obchodní síti nebo přímo v prodejnách obuvi. Díky unikátnímu dvojitému systému rozprašování  PATA-ŠPIČKA ošetříte během jedné vteřiny celý vnitřek boty. Jedno stlačení spreje uvnitř vašich střevíců, kozaček, tenisek, atd., zajistí, že dalších čtyřiadvacet hodin se z nich místo odéru zapařených chodidel bude linout do ovzduší libá vůně čistoty. Šikovné balení se vejde do kabelky, šuplíku pracovního stolku nebo přímo do vašeho botníku.

Obsah 100 ml vydrží pro 50 párů obuvi. Doporučená cena je 115,- Kč.

 

PRVNÍ POMOC

  • Spreje na obuv a chodidla.
  • Bylinné nebo octové koupele.
  • Speciální zásypy na chodidla.
  • Mastičky proti plísním.

PREVENCE POCENÍ NOHOU

  • Noste prodyšné boty.
  • Doma choďte bosi, aby se kůže provětrala.
  • V létě obouvejte sandály.
  • Po každém mytí nohou používejte antiperspirant.
  • Používejte speciální deodorantní spreje na obuv.

 

O značce KIWI

Před více než 100 lety Australan Viliam Ramsay pojmenoval na počest své ženy původem z Nového Zélandu vlastní výrobek na leštění obuvi. Ve 20. a 30. letech díky módě charlestonu a naleštěných kovbojských bot byly výrobky k dostání nejen po celé Austrálii a Velké Británii, ale i V USA a Asii. Během 2. světové války patřila krabička kvalitního Kiwi krému k nezbytné výbavě každého vojáka spojeneckých armád. Dnes se Kiwi prodává ve více než 170 zemích světa (v ČR od roku 1994). Přípravky pro péči o obuv lze rozdělit do čtyř základních kategorií: čištění, péče a ochrana , leštění,  impregnace. Tyto kategorie jsou zároveň jednoduchým návodem na správnou péči o obuv. Čisticí spreje a tekuté prostředky na semišovou a outdoorovou obuv, ochranné krémy a vosky na všechny druhy obuvi, lešticí vosky a praktické samolešticí houbičky a  impregnační sprej Aquastop na obuv, stany, bundy, batohy, atd.

 

Soutěžit můžete ZDE .