Čtenářka Yweta (50) v přihlášce do soutěže uvedla, že se snaží vstoupit do druhé poloviny života úplně jiná, lepší, mladší... Povede se jí to?

Nejprve jsem jí upřímně pogratulovala k 16 kilům, které se jí podařilo za půl roku sundat zcela samotné, bez jakéhokoliv odborného vedení, a popřála jsem jí, ať úspěšně pokračuje. A poté ji vyfotila přesně tak, jak se ke mně dostavila:

proměna

Čtenářka pracuje jako stavební technik, miluje slunce a vodu, hlavně moře. Vyprávěla, že nedávno ovdověla, ale má velkou podporu ve svých dětech a vnučce, se kterou plánovala květnovou dovolenou v Itálii. Na víkendy jezdí mimo Prahu, kde potomci formou velkého překvapení krásně zrekonstruovali část domu, kterou obývá.

Při obligátním vyčištění a nahydratováním přípravky určenými pro smíšenou pleť jsem Ywetě poradila, jak se o pleť lépe starat, nebo by si svědomitější ošetřování kvalitní kosmetikou především očního okolí určitě zasloužila. Dále jsem varovala před přílišným sluněním a doporučila používat krémy s vysokými faktory. Čtenářka, ač blondýna, trp totiž pigmentovými skvrnami. Fakt, že se její pleť opaluje dobře, není důležitý (já sama mám stejné problémy).

Proměnu jsem zahájila vytrháním přebytečných chloupků především pod vnějším okrajem obočí, které jsem zhustila tužkou na obočí určenou pro blondýny. Make-upem a minerálním pudrem se mi podařilo pleť barevně sjednotit. Odstíny pro tváře a ústa jsem vybrala přesně podle červené košile. Yweta má plné rty, kterými se může pochlubit málokterá žena, takže proč na ně neupozornit? Navíc jasné barvy zralejší ženy krásně rozzáří. Další předností čtenářky jsou pěkně kroucené dlouhé řasy: efekt řasenky tak skvěle vynikl na očních víčkách vystínovaných světle růžově až po fialovou korespondující s obrubou brýlí. Sytě modré oči podtrhla kontura ve shodné barvě. Ještě zesvětlovací trik na pěti partiích obličeje + lesk nad lícní kosti a focení „po“ mohlo začít. Ale moment - co vlasy? Když je Yweta rozpustila, zjistila jsem, že je má čtenářka zvláštně prostříhané okolo krku - pokusila jsem se je trošku nafoukat, leč doporučila jsem revitalizaci a především změnu tvaru účesu.

Takhle se Yveta chystala k odchodu:

proměna

proměna

A na závěr si ještě nasadila brýle:

proměna

Příští týden posoudíte čtenářku Litleturtle, která se dostavila k líčení v pátém měsíci těhotenství a s jejíž fotoproměnou jsem si trošku zaexperimentovala...

Po zveřejnění vizážistických proměn všech přihlášených čtenářek a skončení soutěže na konci června budete mít možnost pro jednotlivé proměny HLASOVAT.

Proměna, která získá nejvíce hlasů, bude odměněna (podmínky soutěže ZDE).

Čtěte také:

Reklama