Paul With, hlavní pastor Relevantního kostela v Ybor City, vyzval své vdané a ženaté ovečky, aby si dopřáli měsíc, během kterého se budou manželským radovánkám oddávat každý den.

Jeho výzva ovečkám, které ještě v manželství nezakotvily, je trochu jiná: Ti se zas mají sexu na jeden měsíc vzdát. Jak uvádí Sky News, pastor Wirth chce tímto „maratónem" přispět ke snížení vysoké rozvodovosti mezi lidmi, kteří do jeho kostela chodí. Americké páry, a to jak sezdané, tak i nesezdané, mají ve vztazích problémy. Manželským párům se zdá, že sex je zvlášť na začátku skvělý, ale pak dojde na každodenní život a sex začne mizet. A naopak, když nikoho nemáte, myslíte na sex pořád a zdá se vám, že byste si chtěli užít tak často, jak to jen jde. A to občas stojí v cestě tomu, abyste později mohli mít opravdu zdravý vztah, když vstoupíte do manželství," říká pastor.

 

Kostel, kde Paul Wirth působí, Relevantní kostel, se charakterizuje jako neformální, současný křesťanský kostel" a jeho bohoslužby jsou uzpůsobeny kosmopolitním profesionálům a mladým rodinám."

 

Zdroj: Korzo

 

Chodíte do kostela? Co vám tam kněz říká o sexu? Myslíte, že má pastor pravdu?

Reklama