Bílá je nová černá a stále elegantní! A v letošní sezóně se bez pastelových odstínů na vašich nehtech zkrátka neobejdete! L´Oréal Paris přináší kolekci laků Color Riche Les Blancs, se kterou vytvoříte dokonalou a sofistikovanou manikúru. Propojte váš svěží letní outfit s trendy odstíny bílé a váš kompletní look bude jedním slovem dokonalý!

Jarní a letní trendy s sebou vždy přinášejí něco nového a svěžího. Letošním největším hitem je jednoznačně bílá, která ovládla přehlídková mola a celou Paříž zahalila do moderního bílého závoje. Inpirujte se jimi i pro svou manikúru a vytvořte si na nehtech čistý, moderní a nadčasový design s novými laky Color Riche. Po sytější barvu stačí nanést lak ve dvojité vrstvě. Laky dobře kryjí a při aplikaci nevytváří nevzhledné „pruhování“.

LOreal

Nová kolekce odstínů Color Riche od L´Oréal Paris přináší jemné tlumené pastelové barvy s přídavkem bílé pro jemný a elegantní vzhled vašich nehtů. Celkem 4 odstíny inspirované krásou a jednoduchostí porcelánu budou na vašich nehtech vypadat skvěle za všech okolností. Pro ještě více fascinující efekt je můžete zkombinovat také s romantickými či minimalistickými outfity v duchu aktuálních trendů.

Doporučená maloobchodní cena:

LOreal

Color Riche Les blancs  99,90 Kč*

LOreal

*Ceny se mohou v různých obchodech lišit

Reklama