Milujete módní doplňky, milé Ženy-in? Ano? Tak to by ve vaší skříni neměly chybět pásky! Tento šikovný doplněk dokáže oživit každé oblečení, které vás začalo nudit. Navíc zvýrazní boky i pas, nebo potlačí nedostatky. Nevěříte?

S pásky se dají dělat divy. Například máte-li větší košili nebo halenku a vypadáte v ní neforemně, zachrání to ležérně připnutý pásek. Oživí rovněž i upnuté šaty nebo široký svetr, který už jste léta neměla na sobě!

pasky

Kam a jaký pásek připnout?

Nejdříve mějte na paměti, že ke každé postavě se hodí jiné typy pásků. Například úzké pásky sluší drobným a štíhlým ženám, širokým páskem zase nádherně zvýrazníte pas, prsa a zadeček.

Pásky přesně do pasu si mohou dovolit jak „hubeňouři“, tak majitelky vypouklejšího bříška. Potřebujete-li ho schovat, stačí si vybrat širší elastický pásek a umístit ho těsně nad bříško, a rázem budete vypadat v modelu štíhlejší! Pokud jste menšího vzrůstu, na pásek do pasu zapomeňte, opticky by vás mohl ještě víc zkrátit. Tip pro vás: Hodně in jsou pásky v pase umístěné na kabátcích nebo svetrech.

Velmi sexy jsou pásky umístěné nad pasem. Skvěle vypadají k outfitu, jako jsou džíny doplněné o volnější košili, kratší sukně nebo šaty s legínami. Pásky nad pasem sluší majitelkám vysokých a hubenějších postav.

Elegantně budete vypadat s páskem ležérně spadlým na boky. Pokud máte pár kilo navíc, nebo jste menšího vzrůstu, jsou vhodné i pro vás. Máte-li chlapeckou postavu, odvedete pozornost od nevýrazného pasu tím, že si kolem boků připnete tenký pásek, který opticky rozšíří a vytvoří dojem pasu. Pásky spadlé na boky se hodí jak k sukním, tak k šatům.

Mějte na mysli, že pásek může podtrhnout model i postavu, nebo naopak zamaskovat nedostatky šikovným nařasením oblečení. Pusťte uzdu fantazii a pohrajte si s ním!

Milé dámy, stačí nahlédnout do naší velké fotogalerie. Jaké jsou jarní novinky mezi pásky? Vyberete si?

Foto: archiv značek, ilustrační foto: s.Oliver

Reklama