pásky

Pásky se nám posunuly více do pasu, to už víme. Přibližně před rokem jsme ZDE oplakali bokovky. Ale my ženy a dívky bez pasu, nesmutněme. Známe přece módu. Na začátku je vždycky velký humbuk, pak se vlny zklidní a každý si stejně nosí to, co mu vyhovuje. A to je dobře.

pásky

pásky

pásky

Široké opasky posazené přímo v pase sluší jen ženám, které pas mají. Mám na mysli ženy s postavou ve tvaru přesýpacích hodin, u kterých se zdůrazní žádaná sexy silueta X.

pásky

pásky

pásky

Nepleťme si je s hubenkami rovnými jako tyčka. Těm naopak sekne pásek lehounce posazený na boky, protože je alespoň opticky rozšíří a udělá dojem pasu.

pásky

pásky

Dobrá zpráva - nosí se obojí!

Móda se inspiruje padesátými a osmdesátými lety minulého století (kdy byl přeštípnutý pas takřka nezbytností) i v designu opasků. Oproti loňsku se trochu zužují a s návratem vyšších pasů u kalhot a sukní se více uplatňují dekorativní přezky a spony. Stále módní je lakovaná kůže nebo její imitace a tak jako u bot metalické povrchy. Vrací se široké pásky zapínané na dvě přezky, pásky složené z kroužků, pospojované řetízky i ty úplně uzounké, které plní spíš funkci estetickou než praktickou.

pásky

Co přepásat?

Jako loni: Vše od kabátů, přes tuniky, svetry, šaty až po plavky.

Letos: Navlékněte pásky do poutek u kalhot a sukní a zastrčte blůzy dovnitř. Tento trend náročný na ploché břicho se opět vrací a je velmi sexy.

Jak nosíte pásky vy? V pase, nebo lehce přes boky? Máte raději široké, nebo úzké?