BeBalanced by PartyLite™
5e25b56e58971obrazek.png
S novým rokem a PartyLite sezónou jaro & léto 2020 přichází zcela nová kolekce přírodních vůní, které navozují pozitivní náladu. S více než 100 lety zkušeností v parfumérském průmyslu firma PartyLite vytvořila 8 nádherných vůní, které zážitek z voňavých svíček pozvednou na novou úroveň. S BeBalanced éterickými oleji snadno navodíte náladu, po které toužíte – ať už je to zklidnění, uvolnění, dobití energie nebo povzbuzení. BeBalanced kolekce je dostupná ve formě bytových vůní pro použití v aromalampě nebo difuzéru a také ve formě 100% sójových svíček.

Svícny Glam - Udržitelné, zářivé, elegantní
5e25b5d0ac0dbobrazek.png

Stříbrné trio svícnů Glam je žhavou novinkou jarního katalogu 2020. Vkusná elegance podtrhuje kouzlo doplňků PartyLite, které jsou vyrobeny z pečlivě vybraných kvalitních materiálů a nejekologičtějším možným způsobem. Udržitelná elegance je v kurzu!

Trendy třpytky - Jednoduchá elegance!
5e25b77b08a2bobrazek.png

Spolupráce PartyLite a Swarovski pokračuje. Když se jemná záře svíček setká s krystaly Swarovski, podmanivý efekt svícnů Jednoduchá elegance ožije. Pro použití s votivními, čajovými nebo dlouhými svíčkami, které vašemu stolu dodají to pravé kouzlo. Jednoduše elegantní!

Simple Vibes™Trio skleněných soudků - Skvělý tip na dárek

Perfektní nápad na dárek pro rodinu i přátele. Voňavé svíčky jsou skvělým tipem na dárek, protože obdarovaný si vůni spojí s konkrétními vzpomínkami. Díky PartyLite je výběr dokonalého dárku snadný. Nová Dárková sada z kolekce Simple Vibes obsahuje tři svíčky v designových skleněných soudcích v těchto vůních: Mandlový ráj, Ranní louka a Bavlněné květy.
5e25b7a532dd8obrazek.png
Další novinkou je alternativa nových skleněných soudků Matný lesk dostupných ve třech jemných pastelových barvách v trendy matném provedení. Tyto jarní vůně vnesou nádech jara do každého domova v jednoduchém a elegantním stylu.

7 nových Signature vůní
5e25b848ccc39obrazek.png
Nespočet kombinací poskytuje největší výběr bytových vůní na světě: Okurka s klementinkou, Barevné jiřinky, Jasmínový drahokam, Tamboti Woods, Ranní louka, Bavlněné květy a Mandlovýráj. Tyto vůně navržené světovými mistry parfémů zaručují nezapomenutelný voňavý zážitek. Voní skvěle samostatně i v kombinaci, díky které si můžete vytvořit dokonalou vůni na míru.

Novinka v kolekci - Fresh Home by PartyLite™
5e25b88138747obrazek.png
Bergamot Geranium je nejnovější jarní přírůstek v kolekci Fresh Home, která přírodně neutralizuje nechtěné pachy. Voňavé pelargónie a čajové růže se mísí s italským bergamotem a bílým jetelem. Vůně Fresh Home by PartyLite™ obsahují patentovanou technologii NEOFRESH®, která prokazatelně neutralizuje nepříjemné pachy v domácnosti, v autě a z domácích mazlíčků – vše přírodní, žádné škodlivé chemikálie. Všechny Fresh Home by Partylite™ vůně jsou doslova zázračné..

Vedle Bergamot Geranium, jsou dostupné také Zahradní bylinky, Šťastný mazlíček, Levandule se santalovým dřevem a Citrusový nektar. Všech pět vůní je dostupných ver formě čajových svíček, AromaPure vůní do auta, SmartBlends granulek, SmartScents vonných tyčinek a aromatických sprejů. Vyberte si svou oblíbenou vůni v ideální formě a užívejte si svěžest!

Celou kolekci a mnohem více najdete na PARTYLITE.CZ
5e25b8b38f4b7obrazek.png

-> Vyhrajte svíčku After Dark Kašmírový dotek v naší soutěži! <-

Reklama