Stoprocentně ženské, atraktivní a sebevědomé ženy, které si uvědomovaly svou krásu a nosily  oblečení zvýrazňující jejich křivky. Takové byly Brigitte Bardot, Audrey Hepburn nebo Twiggy, známé jako nejstylovější ikony šedesátých let.

Jejich univerzální styl a úroveň inspirovaly kolekci „New Retro“ značky Mohito.

Kolekce obsahuje klasické pouzdrové sukně, cigaretové kalhoty zdůrazňující postavu, minisukně a stylová saka. Do módy se vrací košile s dívčími, kulatými límci, elegantní šaty s kolovou sukní ve tvaru zvonu inspirované 50. léty a velmi smyslné krajky.

Kolekci dominuje kombinace černé a jemných pastelových barev, jako jsou béžová, světle růžová, mátová, ale temně bordová. Avšak ve spojení s kovovými cvočky a koženými rokenrolovými doplňky nepůsobí přeslazeně.

Velmi smyslné jsou nezvyklé kombinace. Klasické úzké sukně z kůže s jemným leskem doplněné módní blůzkou ve světlé barvě dává postavě velmi nezvyklý vzhled. Osobitý styl pak dodají kožené doplňky.

Klíčovými prvky kolekce jsou doplňky. Hitem sezony budou obojky a límečky s vyšitými krystaly, flitry nebo umělými perlami. Ultra-ženské tašky v pastelových barvách nebo velké nákupní tašky s krokodýlím vzorem vyrobené z eko kůže jsou dalším skvělým doplňkem.

Smyslnost, rokenrolová jiskra a absolutní ženskost této kolekce vám jistě zvedne náladu a zvýší sebevědomí.

Foto: Mohito

Čtěte také

Reklama