Přináším vám další díl našeho malého párty seriálu. Čas večírků, společenských událostí a setkávání je tady a tak nezaškodí mít přehled o tom, jaké jsou trendy v materiálech a střizích. Tentokrát mám něco pro ženy, které nelákají hluboké výstřihy a chtějí něco rafinovanějšího. Šaty na jedno rameno tento požadavek určitě splňují

Chcete být jiná? Chcete vyniknout mezi „ovýstřihovanými“ ženami, které jsou jako podle kopíráku? Máte hezká ramena a ráda je ukazujete? Pak šaty na jedno rameno budou pro vás tou správnou volbou. Šaty na jedno rameno se mezi ostatními šaty stanou určitě středem pozornosti.

Šaty na jedno rameno mají řadu výhod.

Působí svůdně, žensky a lehce provokativně, ale v žádném případě ne lacině, natož vulgárně. Asymetrické šaty s dlouhými rukávy vyniknou z lehkých materiálů - šifonů, krepdešínů a mušelínů. Trochu jak vypůjčené z osmdesátých let, nemyslíte?

Další předností asymetrie je optický klam, který postavu zeštíhluje a protahuje. Poutá pozornost na ramenní partie, a jiné části těla, které nejsou tak dokonalé, ustupují do pozadí.

Ideální pro postavy s „chybějícím pasem“ a úzkými boky.

Pro koho se naopak nehodí?

Pro ženy, které vzhledem k „bujnosti“ poprsí nemohou nosit podprsenku bez ramínek.

Foto: Tamsin a Cool Boutique

Čtěte také:

Party styl. Skvělá vychytávka. Osm šatů v jednom

Party styl: Krajkové šaty

Party styl v retro podání

Reklama