Dnes vám přináším úžasnou módní „vychytávku“, díky níž budete mít možnost měnit svůj outfit doslova k nepoznání a během několika vteřin. Nevěříte? Podívejte se na fotky a video univerzálního modelu, který snadno proměníte z tuniky na šaty hned v několika variantách

Tak to má fór. Představte si, že jdete do práce v legínách a v jednoduché černé tunice. Dostanete pozvání na večírek, ale nestačíte se jet domů převléknout, přesto byste ráda vypadala jinak. Není nic jednoduššího než se na chvilku vzdálit (třeba na toaletu) a vrátit se v sexy šatech s holými rameny.

Svůj outfit můžete měnit podle nálady a nepotřebujete se složitě převlékat.

Tenhle úžasný model je natolik flexibilní, že vás nemůže omrzet. Dostanete k němu návod, jak si z šatů udělat různé varianty nebo tuniky, ale možná časem přijdete na nové způsoby, jak je obměňovat.

ŠATY KOUPÍTE ZDE

Žena-in Vánoční nákupní zóna: Ve spolupráci s nákupním portálem www.zoot.cz jsme pro vás připravili speciální nákupní zónu, kde si můžete vybrat a koupit dárky, které byste sama chtěla pro sebe nebo pro vaše blízké.

Je to internetový nákupní portál, se kterým máme velmi dobrou zkušenost. U zakoupeného zboží si můžete vybrat, jakým způsobem Pokud je objednané zboží na skladě, což je většina – na skladě mají více než 30 000 kusů, zásilka vám přijde obratem. Také si můžete vybrat osobní odběr zboží – v Praze jsou již dvě odběrná místa – v Melantrichově ulici na Praze 1 a nově Vánoční výdejna radosti na Hlavním nádraží, která byla otevřena 15. listopadu a její provoz končí 15. ledna 2013.  Zde si objednávku můžete vyzvednout ještě tentýž den (pokud si objednáte zboží do 11.00). A nebojte se, pokud vám zboží není nebo se vám nelíbí, můžete jej zde nechat a nic vás to nebude stát. A co je důležité, nově máte na vrácení zboží, bez udání důvodu, 90 dnů!

Žena-in Vánoční nákupní zóna: Podívejte se, co jsme pro vás připravili:http://www.zoot.cz/kolekce/1695/zena-in/888/zena-in

Ve spolupráci s Ježíškem dělá radost ZOOT!

Foto a video ZOOT

Reklama