Vyrážíte-li večer za zábavou, nezapomeňte na nápadnější make-up, v umělém osvětlení budou výrazné oční stíny i rtěnka jasných barev vypadat elegantně a sexy. Metalické odstíny, třpytky, lesk – to všechno se hodí třeba pro silvestrovskou party. Ovšem i tady samozřejmě platí „všeho s mírou“.

 

Jak na to?

 

Marie Mandelíková, vizážistka firmy Avon, radí: „Jako podklad použijte Rozjasňující pleťovou bázi Invisible Light za 299,- Kč a make-up s vyšší krycí schopností. Dobrou volbou je i dnes velmi moderní pěnový make-up odstín Almond za 399,- Kč, který zároveň krásně matuje pleť. Vše dobře zafixujte pudrem třeba tuhý pudr Personál Match odstín Naturale Brite za 359,- Kč.

Oční stíny slaďte s oblečením nebo s barvou oka, mohou být i perleťové, ideální je tužka na oči Big Colour odstín Lilac Ice za 229,- Kč, která rozzáří váš pohled. Okolí řas zvýrazněte tmavým odstínem pro dosažení „kouřových očí“. Tužka na oči Glimmerstick odstín Majestic Plum za 159,- může být černá nebo barevná, pro extravagantní ženy doporučujeme tekuté oční linky Liquid eyeliner blafl za 199,- Kč. Nezbytná je černá řasenka upLifting mascara odstín za 259,- alespoň ve dvou vrstvách.  

Obočí si také zaslouží pozornost. Pokud není dokonalé, poopravte a zvýrazněte ho stínem nebo tužkou.

 

Tváře

Vhodné jsou výraznější odstíny, jako je tmavě růžová nebo červenohnědá Růž True Colour odstín Cedar Rose 279,- Kč , použít můžete i tónovací perly – světlé nebo bronzové rozjasňující perly na tvář 449,- Kč.

Konturovací tužka Glimmerstick Pink Bouquet za 159,- Kč zajistí dokonalý tvar vašich rtů. Pokud jsou oči nalíčeny nenápadně, vyberte si výraznější odstín rtěnky s vyšší krycí schopností, například zjemňující rtěnka Ultra colour Rich Mouse Lipstick odstín Plum Frost. Při výrazném líčení očí postačí světlá transparentní rtěnka Ultra Colour Rich odstín Capuccino za 199,- Kč. Na závěr můžete rty přetřít leskem Ultra Colour Rich Lip Gloss odstín Natural Glos za 229,- Kč.

 

Pro silvestrovské líčení je nejlepší využít třpytivých produktů, které dodají líčení ten správný šmrnc. Pro tuto příležitost použijte Tekuté linky ve Magic Dust Eyeliner za 159,- Kč. Také oční stíny s metalickým efektem Precision Glimer Powder Eyeshadow z 189,- Kč určitě nezůstanou bez povšimnutí. Vše korunujte silnou vrstvou řasenky SuperfFull za 219,- Kč. Kovový lesk je letos in nejen na oblečení a doplňcích.“

 

Pokud si chcete držet perfektní make-up po celý slavnostní večer, i když tančíte jako o život, zvolte dekorativní kosmetiku Perfect wear od Avonu. Speciální složení těchto produktů zaručuje trvanlivost a navíc pocit perfektního pohodlí. Make-up Perfet Wear Foundation za 399,- Kč nemusíte několikrát během večera kontrolovat ani upravovat a můžete se soustředit jen na to, abyste se dobře bavili.

 

 

Zlatá, zlatá, zlatá

 

„Opálený vzhled je pořád oblíbený a navíc vypadáte zdravě. V zimě se jen zřídka setkáme s intenzivními slunečními paprsky, proto své tělo hýčkejte použitím tělových produktů s přídavkem samoopalovacích složek,“ říká Marie Mandelíková z Avonu. „Pro obličej vyzkoušejte řadu Arabian Glow. Naleznete zde bronzové tónovací perly za 449,- Kč, tužky na oči s kovovým efektem Arabican Glos Metalic Eye Penci za 159,- Kč a další poklady, při jejichž použití se budete cítit a vypadat jako exotická kráska.“

Reklama