Čtenář Karel řeší problém s partnerkou. On sám je ve vztahu spokojený, ale jeho přítelkyně, se kterou vychovává dítě, se mu po sexu pravidelně vysmívá...

Přečtěte si problém čtenáře Karla, který prosí o radu. Jeho partnerka se mu po sexu vysmívá a posílá ho za doktorem...


Zdravím všechny čtenářky.
S přítelkyní jsme sedm let a máme spolu tříletou holčičku. Vždycky bylo všechno v pohodě, ale v posledním půl roce se všechno změnilo. Přítelkyně přestala být spokojená s délkou našeho sexu.
Nevím, jestli jsem najednou méně výkonný, ale nemám ten pocit. Milujeme se tak jednou za týden až čtrnáct dní. Sex trvá obvyklo od pěti do deseti minut. Dřív bylo hezké si po tom poležet, hladit se a třeba si povídat, ale to skončilo. Kdykoli se pomilujeme, slyším otrávené „už zase?“
Poslední měsíc mě začala přítelkyně po sexu posílat k doktorovi, abych si nechal předepsat nějaké tabletky na výdrž.
Je to normální?
Rád bych ještě řekl, že takhle, co se sexu týče, náš vztah fungoval i před tím. Nikdy jsem nepatřil mezi ty borce, co vydrží souložit hodinu a vyvrcholení se jim nedostaví. Zezačátku jsem měl výčitky, ale přítelkyně mi vždycky říkala, že jí to lichotí, že mě tak vzrušuje, že to nemůžu udržet. Teď nevím, co jí říct, jak to řešit. Poradíte mi vy, jste přecejenom baby, tak asi líp víte, co se v ženský děje.

Díky!
Karel

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma den 2. března 2012: Poruchy erekce

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Po čtvrté hodině se dozvíte, která čtenářka získala slíbený dárek: potravinový doplněk na podporu erekce Liderin® (18 + 6 tablet) od Walmarku a knížku Mystický sex od A do Z- průvodce spiritualitou Východu i Západu, milostná inspirace, meditace, nejstarší mystérium (vydalo nakladatelství METAFORA - www.metafora.cz).

liderin

Reklama