Další příspěvek k tématu dorazilo od čtenářky Maryene. Muži v jejím životě jsou složitá záležitost a partner se od otce liší skoro ve všem...

Ačkoli se partner čtenářky Maryene od jejího otce liší skoro ve všem, píše, že měla štěstí na oba...


Hezký den.
Muži v našem životě, to je složitá záležitost. Můj táta, můj manžel a mí tři synové. Každý z nich je jiný, naprosto odlišný, liší se povahou i podobou, a přestože jsou všichni jiní i svými vlastnostmi, nevyměnila bych je zanic na světě. Určitě mají všichni i své drobné chyby, ale pro mě jsou to ti nejsprávnější, nejhezčí a nejmilovanější chlapi.
Můj táta už, bohužel, pět let není mezi námi. Vím, že to byl ten nejlepší táta, který miloval svoje děti, svoji rodinu a přestože jsme někdy spolu mívali i spory, dnes všechno vidím jinak. Byl to člověk velmi činorodý, pracovitý a pořádkumilovný. Postavou byl menší, drobný, přesto byl v mládí aktivním sportovcem. Měl krásné, husté vlasy, které si už od dětství pamatuji jako bílé a hezky opálenou tvář. Měl vždy krásné modré oči. Uměl výborně matematiku a německy se domluvil snad lépe než česky. Pamatoval si všechno, co se kdy naučil a měl snad sloní paměť. Byl velmi šetrný k sobě a velmi štědrý k ostatním. Byl výborný společník.
Můj manžel je naprostý opak.
Je spíše líný a je hrozně nepořádný. Je vysoký, urostlý, společné mají to, že také aktivně sportoval a sport je dodnes jeho koníčkem. Má černé, mírně prošedivělé vlasy, opálení mu také vydrží celoročně. Má krásné, až uhrančivé modré oči a vím, že se líbí ženám. Snažím se přesto nežárlit. S matematikou není příliš kamarád, přesto vystudoval vysokou školu s tímto zaměřením a na jazyky prý nemá hlavu. Hodně zapomíná, někdy možná i schválně. Je velmi oblíbený ve společnosti. Jeho problém je, že neumí příliš šetřit, co vidí, to koupí. Na rozdíl od jiných můžů je nakupování jeho koníčkem a občas mi přinese domů něco co vůbec nebudeme potřebovat.
S mým otcem se v podstatě liší téměř ve všem. Takže nesouhlasím s názorem, že ženy si vybírají muže, kteří se podobají jejich otcům. Společný mají svůj krásný vztah ke své rodině, lásku k dětem a také to, kam přišli, každý si je hned oblíbil.
Otce si nevybíráme, manžela ano. Přesto si myslím, že v obou případech jsem měla velké štěstí.

Maryene

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 13. 7. 2012: Je váš partner podobný vašemu otci?

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Okolo 16.00 hodiny se dnes dozvíte, která čtenářka získala slíbený dárek: sprchový gel AVON senses FOR MEN a balzám po holení AVON PERFECT STRENGHT - taktéž FOR MEN.

avonavon

Reklama