man.jpg
Foto: Shutterstock

Není z těch maminek, které si na rodičovské dovolené stěžují, že nic nestíhají. Věnuje se svému tříletému synovi, denně vaří, má doma uklizeno a k tomu vede slušně rozjetý internetový obchod s oblečením, který se už stal hlavním zdrojem rodinných příjmů. Ani na manžela nezapomíná. Kdykoli to jde, vymýšlí společný program, ani v posteli ho nenechá strádat. Dalo by se říct, že je snem každého muže. Jenže přesně pro tyhle vlastnosti ji ten její zrovna opouští.

„Je to pár týdnů, co mi Lukáš, můj přítel a otec mého dítěte, oznámil, že se se mnou rozchází. Prý nezvládá moje tempo, připadá si méněcenný a zbytečný. Vystačím si sama, všechno dokonale zvládám, jeho nepotřebuji. Vyrazil mi dech. Do té doby bych dala ruku do ohně za to, že máme super vztah. Všechno klapalo, nehádali jsme se. Já mu nikdy nevyčetla, že přinese míň peněz než já. Nebo že mu třeba všechno dlouho trvá. Beru ho takového, jaký je. Ale zřejmě to nestačí,“ trápí se Anna, která se po odchodu na mateřskou stala živitelkou rodiny.

Zatímco jejího muže propustili ze zaměstnání, ona se vrhla do podnikání. Začala přeprodávat zajímavou módu i doplňky ze zahraničí. A trefila do černého, je o ně zájem. „Trvalo to skoro rok, než si Lukáš našel novou práci. Ta ovšem stejně není podle jeho představ. Hodně práce za pár peněz. A to je nejspíš kámen úrazu. Neunesl, že nás on sám nedokáže zabezpečit, myslí si činorodá Anna. Snažila se bojovat i o svůj vztah, jenže marně.

„Řekla bych, že nikoho jiného nemá, odstěhoval se k matce. Zkoušela jsem si to s ním vyříkat, ale zdá se, že je o svém rozhodnutí přesvědčený. Prý si se mnou nepřipadá jako chlap,“ dodává Anna.

Čtěte také:

Reklama