To považuje za hodně důležité naše čtenářka s nickem Lissey a my jí musíme dát za pravdu. No uznejte, která z vás by chtěla mít doma chlapa bez smyslu pro humor?

Už mám, asi jako ostatně vy všechny, milé ženy-in, v životě leccos za sebou, přesto se ale ráda a často směji nebo aspoň usmívám. Mám štěstí na kolegy a kolegyně, jsme veselý a smavý kolektiv a to mi moc vyhovuje. Snáz se člověk přenese přes trápení a průšvihy, které na nás čekají za každým rohem.

Jsem velká čtenářka a cíleně si vybírám knížky veselé. Vejce a já, celá knižní série Merde, povídky Woodyho Allena, nebo má oblíbená chechtací knížka Strašné pověsti české…Všechny tyhle knížky a ještě mnoho dalších a k tomu veselé a optimistické filmy, manžel, který se směje na těch samých místech těm samým věcem..To je, myslím si, hrozně důležité.

Takže se snažím usmívat. Nejsem blázen, abych se řehtala celé dny bez příčiny, ale každé ráno ráda vidím své kolegy a úsměv k rannímu pozdravu se tak nějak pěkně hodí. Mám moc ráda několik svých přátel, zejména proto, že se s nimi hodně nasměju, miluji svou dceru, která má báječný vypravěčský dar a smysl pro humor a příčinou častého smíchu je naše obézní, natvrdlá kočka – nalezenec. Na její úkor se smějeme celá rodina fakt často.

Už když jsem byla teenager, říkala mi má babička, že mám kolem očí jemné vrásky… takové ty, které mají lidé, kteří se často a rádi smějí. U nás v rodině je měla babička, tatínek (mamka a můj bratr ne) a pak já a teď i má dcera. Ne nadarmo se říká, že s úsměvem jde všechno líp a nejspíš by s pořekadel o prospěšnosti smíchu našlo mnohem víc, ale nemá cenu více popisovat notoricky známou věc. Bez smíchu by to nešlo. A nebo možná i šlo, ale jaký by to byl svět.

Lissey.

Moc smutný, skoro na nic, milá Lissey. Díky za příspěvek

Text nebyl redakčně upraven

Co vám vykouzlí na tváři úsměv?

Je to nečekaný dárek, který vás potěší? Milé překvapení? Pohlazení od vašeho partnera? Vtipná situace, kterou nečekáte? Úsměv vašeho dítěte? Pochvala od šéfa? Obdivný pohled kamarádky? Pohled na rozkvetlou louku?

Vůně jarního deště? Probuzení do krásného dne? Snídaně na stole? Film, ktery dobře skončí? Podnětů k úsměvu je mnoho. Napište nám, co je vám blízké, co vás rozesmívá nebo co vás v posledníí době nejvíce rozesmálo a proč…

Těšíme se na vaše úsměvné emaily s příběhy, které budeme na www.zena-in.cz dnes publikovat – jistě se při čtení budou usmívat i ostatní čtenářky, takže všichni budeme mít dnes den úsměvů. To je přece krásné téma dne, že?

Na vaše příspěvky v podobě názorů, příběhů a rad se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Jaké dárky máme pro vás připraveny?

téma

Značka Milka Bubbly, která nám věnovala dárky je partnerem redakčního tématu dne. 2 čtenářky, které se do tématu dne zapojí a redakce je vyhodnotí získají tento balíček: Obsah balíčku: čeká na vás čokobublinková Milka Bubbly 100gramová hned ve dvou variantách – 2x mléčná a 2x mléčná s bílou čokoládou.  Také dvě velké tabulky Milka Bubbly Caramel 250g , což je bublinková čokoláda ve spojení s lahodným karamelem. Už se usmíváte a sbíhají se vám sliny?

Nová Milka Bubbly, to jsou veselé bublinky uvnitř, ale i navenek lahodné čokolády z alpského mléka, která se vám díky nadýchaným bublinkám bude jemně rozplývat na jazyku. Originální čokoláda přináší úsměv v každé čokobublince!

Hodně štěstí a úsměvů s Milkou Bubbly!!

 

Reklama