Krásná barmanka Martina Pártlová (29), které se stala slavnou díky čtvrtému místu v pěvecké soutěži X Factor, přiznává, že i když jí X Factor změnil život, zůstane i nadále jihočeskou patriotkou. A z rodných Českých Budějovic se zatím rozhodně stěhovat nehodlá.

„Opravdu, do Prahy za prací se stěhovat nechci. Možná kdyby přišla nějaká lukrativní nabídka, tak bych tam nějakou dobu musela pracovat. Ale určitě v Praze nechci žít nastálo,“ prozradila na sebe.

O její hudební začátky se zasloužil nejvíce otec, který jí zpíval již od dětství. Na rozdíl od většiny finalistů X Factoru však Martina neměla se zpíváním před publikem vůbec žádnou zkušenost. „Až na X Factoru jsme zpívala poprvé před lidmi. Skoro nikdo mi to nechce věřit, ale je to tak,“ říká zpěvačka, která se mohla proslavit již daleko dříve jako gymnastka.

Moderní gymnastice se totiž věnovala na vrcholové úrovni až do osmé třídy. Poté ji přestala bavit a navíc jí narostla prsa, což je pro gymnastky velký handicap. Teď se chce Monika naplno věnovat hudbě, i když, jak sama říká, kdyby to nevyšlo, stoupne si klidně zase zpátky za bar.

V její začínající kariéře je Pártlové velkou oporou její přítel Radek (26), se kterým chodí již druhý rok.

Zdroj: Korzo

Reklama