Připravte společně vaši speciální recepturu s libovolnými bonbony Haribo a zúčastněte se soutěže Haribo Malý cukrář. Ve dvou věkových kategoriích se hraje o sladké i hodnotné ceny a titul Malý cukrář 2019. 

Také vám vaše děti rády asistují v kuchyni? Děti to milují. Nejen že si užijete společně strávený čas a zábavu, ale především malé děti si při zdánlivě obyčejných činnostech procvičí jemnou motoriku a naučí se zacházet s nástroji a surovinami. Toho si je vědoma i společnost Haribo, která se rozhodla podpořit rozvoj dětské kreativity a zručnosti prostřednictvím rodinné soutěže Haribo Malý cukrář 2019.
5ce558fe897f5obrazek.png
Soutěžit mohou rodinné týmy, které tvoří vždy jeden dospělý a jedno dítě. Co je třeba udělat? Stačí připravit originální sladké jídlo nebo dezert, který bude obsahovat jakýkoliv produkt Haribo. Představivosti a kreativitě se meze nekladou! Použít můžete želatinové medvídky Goldbären, barevná kolečka Pico Balla, kytičky Flower Power, srdíčka Libesherzen a Soft Hearts, žížalky Wummis nebo třeba maliny a ostružiny z balení Berries.

Je to jen na vás. Výsledek stačí vyfotit, nahrát na www.haribomalycukrar.cz a pak jen čekat, zda vás odborná porota vybere do finále.

Soutěž je určena pro Čechy a Slovensko a ve dvou kategoriích probíhá ve třech kolech od 18. května do 31. srpna.

První kategorie je dospělý a dítě ve věku od 5 do 8 let, druhá pak dospělý a dítě ve věku od 9 do 13 let. Odborná porota vybere vždy po skončení kola jednoho finalistu z každé kategorie. Ti pak změří síly ve velkém živém finále v Praze, které bude spojeno s kulinářskými zážitky pro celou rodinu a festivalem YOU FEST.

Hraje se o kuchyňské roboty značky KENWOOD a mlsání Haribo. Na sladký balíček se navíc může těšit každá desátá nahraná fotografie.

Potřebujete inspiraci? Podívejte se na www.haribomalycukrar.cz.
5ce5591078c67obrazek.png

  

Reklama