Koncem minulého týdne jsme psali o tom, jak budou známé tváře slavit Štědrý den. Ne každý nám odpověděl. A v jednom případě došla odpověď pozdě. Pozdě, ale přece…

Manžele čeká cestování. „Příštích čtrnáct dní budeme v zahraničí. A to na několika místech v Rakousku, na Slovensku..." prozradil před pár dny novinářům šéf ČSSD. Během svátečního putování se ale prý zastaví i v Česku.

Hory potvrdila i jeho manželka Petra. „Letošní Vánoce budeme s manželem trávit na horách, bude to tedy netradiční Štědrý večer,“ uvedla pro Ženu-in Paroubková.

A jaké bude menu? Bramborový salát, rybí řízek? „Protože budeme trávit Štědrý večer na horách, jak už jsem uvedla, nevím přesně, jak bude štědrovečerní večeře vypadat. Pokud bychom byli doma, tak bychom určitě měli bramborový salát, rybu a rybí polévku,“ řekla.

A co dárky pro Jiřího? Neprozradí? „Skutečně neprozradím. Snad jen to, že je mám vybrané i  koupené dlouho. Vím, po čem touží, na druhou stranu se ho snažím vždy něčím překvapit,“ dodala Paroubková, která bude se svým manželem oficiálně slavit teprve druhé svátky.

Reklama